Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

WilqU.

Mapki których nie powinno być na Call of duty!!!

Polecane posty

1.Cs_Wiocha dlaczego ona ma odpaść bo ponieważ iż że gracze niektórzy narzekają i wpisują rtv. Po drugie ona nie nadaje się na serwer CALL OF DUTY bo jest za mała.

2.De_Dust2_long dlaczego ona bo to samo jest małe jak Cs_wiocha i też powinna odpaść i zostać usunąć bo też się nie nadaje na serwer CALL OF DUTY. Np> Ktoś ma duży lvl i od razu Rush(rasz) i tak samo się dzieje na Cs_wiocha.

post-6408-1419128297,68_thumb.jpg

post-6408-1419128297,75_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z Tobą. Te mapy powinny zostać. A dlaczego?

1. Są one znane wśród graczy.

2. Są świetne do gry podczas gdy na serwerze jest mało osób.

3. Występują one na większości serwerów.

Mówisz, że gracze z wyższym LVLem raszują na tych mapkach. Może i tak ale da się z tym grać, wystarczy trochę popatrzeć, z której strony biega, przykampić i już po nim :D Poza tym tak samo można raszować na zwykłym DD2.

Powiedziałeś jeszcze, że w/w mapy są za małe i nie nadają się na CODa. Więc wg Twojego toku myślenie równie dobrze można by usunąć snow'a, poolday'a, i tego typu małe mapy co spowodowało by wywaleniem znaczącej liczby map na serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po to są admini aby karać za złamanie regulaminu czyli RASH ;)

Czyli mam od teraz rozumieć, że będąc w TT na longu mam kampić i nie wykonywać wyznaczonych celów mapy?

Co do map to na pewno do wyrzucenia:

- wszystkie mapy z początkiem fy

np. fy_poolday

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można zrobić tak że w dzień są inne mapki a w nocy de_dust2_long lub cs_wiocha bo tak jest cały czas rush i nie da się grać ja mam 30 lvl a ktoś 86 lub 99 klasa premium i nic się nie da zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i nie da się grać ja mam 30 lvl a ktoś 86 lub 99 klasa premium i nic się nie da zrobić ?

no nie do końca się z tobą zgadzam ponieważ jeśli ktoś umie grać to 80 lvl a 40 lvl nie robi dużej róznicy.. Co do map to Wiocha musi zostać bo to klasyk ,ale te pool itp mogłyby zostać zlikwidowane : c..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak.Te mapki są lubiane przez graczy i jedyny problem w tym że na serwerze jest 22 osoby i vote wyskakuje long(jak już wcześniej wspomniałem lubiana mapa) więc gracze nie patrzą ilu ich jest i wciskają co popadnie a później narzekają że za mała mapa.Wy wybieracie mapy.Jak sobie pościelesz tak się wyśpisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Animal#awp, Dlatego ja juz dawno dawno proponowalem wstawienia pluginu w ktorym od np 10 osob beda duze mapy tak to male typu long wiocha snow. Bo tak to one nie maja sensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na te mały mapy trzeba mieć taktykę, czyli przeczekać to pierwsze pier******cie, wywalą He, rakiety, zaczną przeładowywać i wtedy ogień :D Mnie bardziej martwi powtarzalność map, np. Dust'y, Westwood'y, Rats' i inne ;) Ale co zrobisz jak nic nie zrobisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...