Jump to content
--:--
Strona w trakcie budowy

Sn1CkY

Junior admin
 • Content Count

  790
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

Sn1CkY last won the day on January 30 2018

Sn1CkY had the most liked content!

About Sn1CkY

Podstawowe informacje

Recent Profile Visitors

14794 profile views
 1. Sn1CkY

  Uwaga!11!

  Temat został zamknięty.
 2. Najlepszego murdunio, pozdro!

 3. Wszystkiego najlepszego!

  1. Sn1CkY

   Sn1CkY

   Dzięki :)!

    

 4. - GT twojego nicku nie widziało na oczy - Konto pod podanie + Steam Jeżeli pokażesz GT na którym będzie MINIMUM 25H zmienię zdanie.
 5. Przypisanie klawiszy to indywidualna sprawa każdego gracza, możesz sobie zbudować chodzenie np na y,h,j,g a strzelanie na tab. Radzę zbudować umiejętność klasy/spadochron na inny klawisz i po sprawie, nie zachodzi potrzeba zmieniania klasy @A to zwracam honor nie wiem czemu ubzdurało mi się, że można klawisze osobno przypisać. W takim razie trzeba zmienić przycisk spadochronu
 6. Można założyć taką teorię, ale trzeba też spojrzeć na to z drugiej strony co jeżeli nasi gracze przerzuca się na ten serwer a on znajdzie "lepsza" sieć i odejdzie?
 7. Sn1CkY

  Satis

  Widać wdał się w ruchy naszej szanownej administracji prawda PimP :)? Uważam, za zamknięte.
 8. Dziękujemy za twoje zgłoszenie!, niestety nim zostanie rozpatrzone proszę zastosować się do danego wzoru, który znajdziesz pod tym linkiem: Dodam od siebie, że nie musisz pisać żadnego nowego tematu, ani postu. Wystarczy edytować ten pierwszy na samej górze. Powodzenia! post nie edytowany po 24h zamykam.
 9. Rozumiem, aczkolwiek proszę o zastosowanie się do wzoru który znajdziesz pod tym linkiem: Dodam od siebie, że nie musisz pisać żadnego nowego tematu, ani postu. Wystarczy edytować ten pierwszy na samej górze. W dodatku przenoszę do odpowiedniego działu.
 10. Sn1CkY

  Zmiany w Ninji

  Hmm czemu myślicie tak wąskim tokiem myślenia?, że albo większe dmg, albo mniej widzialności? mi się wydaje, że najbardziej sprawiedliwym rozwiązaniem będzie przywrócić 15% widzialności, Usunąć obrażenia od inteligencji (inteligentny komandos?, albo zabójca, albo inteligent...) Zamiast tego dodać 1/2 szansy na natychmiastowe zabicie z noża w dodatku zwiększyć mu hp do 65-70
 11. Biały kolor tła + zimny miętowy kolor = katastrofa Ps teraz 5 siadła pięknie
 12. Numer 2 wygląda obiecująco, aczkolwiek z lewej strony tytułu sekcji też powinno być zaokrąglenie rogów (patrz ss):
 13. Bezsens, mamy już Archiwum i opcję "szukaj" powielanie tego w każdym dziale jest bezużyteczne.
 14. Sn1CkY

  Serwer minecraft?

  Ogólnie jestem za tym, różnorodność się przyda, oby nie ściągnęło to tylko 12 latków na forum, którzy będą robili bałagan, Mam nadzieję, że BlaQ również jest za chęcią przyłączenia dodatkowego serwera.
 15. Pewnie PIT mi za miecha przyjdzie (pewnie znów około 500zł), ale licz na moje wsparcie
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.