Jump to content
--:--
Cs-StaraSzkola.pl Sieć serwerów multiplayer

Sn1CkY

Junior admin
 • Content Count

  795
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

Sn1CkY last won the day on January 30 2018

Sn1CkY had the most liked content!

1 Follower

About Sn1CkY

Podstawowe informacje

Recent Profile Visitors

15,827 profile views
 1. No cóż dość niecodzienny wstęp do znajomości. Witaj.
 2. Generalnie mają zawalone serwery kałem i ograniczyli download do 1.5mb przy tej prędkości ściągnięcie prawie 100Gb trwa całą noc xD
 3. Podanie zostało odrzucone. Temat został zamknięty.
 4. Skoro masz tak duże doświadczenie... To chyba ono powinno Ci podpowiedzieć, że istnieje coś takiego jak wymagania na dane stanowisko. Zamiast błaźnić - daj się poznać, pobądź tutaj trochę, zapoznaj się z administracją, a przede wszystkim wykaż się że jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko. Jeżeli chcesz łatwo i szybko nabić posty to zapraszam do offtopu, wchodzenia w reklamy i pisania posta "zrobione", zagranie na jakimś serwerze zgłoszenie swoich zmian/propozycji co do niego... A może uda się przymknąć oko na 3-mc staż w sieci.
 5. W10 masz taką fajną opcję jak "wyświetlanie nocne", albo zmniejszenie jasności ekranu - polecam. Aczkolwiek DarkMode na forum by się przydał.
 6. Najlepszego murdunio, pozdro!

 7. Wszystkiego najlepszego!

  1. Sn1CkY

   Sn1CkY

   Dzięki :)!

    

 8. - GT twojego nicku nie widziało na oczy - Konto pod podanie + Steam Jeżeli pokażesz GT na którym będzie MINIMUM 25H zmienię zdanie.
 9. Przypisanie klawiszy to indywidualna sprawa każdego gracza, możesz sobie zbudować chodzenie np na y,h,j,g a strzelanie na tab. Radzę zbudować umiejętność klasy/spadochron na inny klawisz i po sprawie, nie zachodzi potrzeba zmieniania klasy @A to zwracam honor nie wiem czemu ubzdurało mi się, że można klawisze osobno przypisać. W takim razie trzeba zmienić przycisk spadochronu
 10. Sn1CkY

  Satis

  Widać wdał się w ruchy naszej szanownej administracji prawda PimP :)? Uważam, za zamknięte.
 11. Dziękujemy za twoje zgłoszenie!, niestety nim zostanie rozpatrzone proszę zastosować się do danego wzoru, który znajdziesz pod tym linkiem: Dodam od siebie, że nie musisz pisać żadnego nowego tematu, ani postu. Wystarczy edytować ten pierwszy na samej górze. Powodzenia! post nie edytowany po 24h zamykam.
 12. Rozumiem, aczkolwiek proszę o zastosowanie się do wzoru który znajdziesz pod tym linkiem: Dodam od siebie, że nie musisz pisać żadnego nowego tematu, ani postu. Wystarczy edytować ten pierwszy na samej górze. W dodatku przenoszę do odpowiedniego działu.
 13. Sn1CkY

  Zmiany w Ninji

  Hmm czemu myślicie tak wąskim tokiem myślenia?, że albo większe dmg, albo mniej widzialności? mi się wydaje, że najbardziej sprawiedliwym rozwiązaniem będzie przywrócić 15% widzialności, Usunąć obrażenia od inteligencji (inteligentny komandos?, albo zabójca, albo inteligent...) Zamiast tego dodać 1/2 szansy na natychmiastowe zabicie z noża w dodatku zwiększyć mu hp do 65-70
 14. Biały kolor tła + zimny miętowy kolor = katastrofa Ps teraz 5 siadła pięknie
 15. Numer 2 wygląda obiecująco, aczkolwiek z lewej strony tytułu sekcji też powinno być zaokrąglenie rogów (patrz ss):
×
×
 • Create New...