Jump to content
--:--
Strona w trakcie budowy

SentinelQ

Administrator
 • Content Count

  378
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

SentinelQ last won the day on April 19 2018

SentinelQ had the most liked content!

About SentinelQ

 • Rank
  ♥ Królowa złego humoru!♥
 • Birthday October 8

Podstawowe informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Polska

Recent Profile Visitors

9181 profile views
 1. Piękna i mądra kobieta, szanuję i polecam! :)

 2. Temat został przeniesiony do kosza.
 3. Podanie zostało odrzucone. Temat został zamknięty.
 4. Podanie zostało zaakceptowane. Temat został zamknięty.
 5. - konto pod podanie, - nie wiem z kim mam do czynienia, - brak mikro, -/+ podanie troszeczkę na kolanie, + wiek, + doświadczenie Suma sumarum.... Jestem na nie głównie z tego powodu, że mam dość przyjmowania ludzi, których nikt n ie zna, pojawiają się od tak a później jest problem. Wg. mnie powinieneś z nami trochę pobyć, poznać graczy i ekipowiczów. Niech inni się wypowiedzą.
 6. SentinelQ

  Oj saganku saganku

  Temat został zamknięty.
 7. SentinelQ

  Oj saganku saganku

  Powtórzę również tu. Odnosząc się do 3 skarg. Dostajesz upomnienie ode mnie bo chłopacy chyba są zawaleni robota. Przyjrzę się oczywiście pracy Admina i zadecyduje co dalej. Close
 8. Gracz został zbanowany. Temat został zamknięty.
 9. Podanie zostało zaakceptowane. Temat został zamknięty.
 10. Ale ja Cię nie neguje ani nie rzucam więc dlaczego próbujesz mnie atakować? Wypowiedziałam się jak to realnie wygląda i nie mam nic do tego że masz propozycje. Dobrze, że rozpoczynasz dyskusję tylko ja patrze na to ciut dalej. ; )
 11. Misie kochane... tylko to wygląda tak, że każdy ma wiele propozycji są one super powtarzają się itd. okej...., ale problem pojawia się po kilku dniach. propozycje powstają zgadzamy się na nie a po kilku dniach wszystko ucicha. to nie polega na tym, że 2 dni coś porobimy i git. Do tego potrzebna jest zgrana ekipa solidna sumienna i ambitna. wg mnie jak ruszyć to całkiem. restart. wszystko sie zmienia powinniśmy iść z duchem czasu. Proponowałam zmiane stylu forum bo nie wygląda to zachęcająco. brak grafika (może teraz i zyskaliśmy) Chciałabym zobaczyć Twoje prace , jeśli oczywiście masz na to ochotę by wejść we współpracę. Dużo można by tu zmienić ale potrzeba do tego ludzi i czynów a nie gadania.
 12. Temat został zamknięty.
 13. No Mati nooo nie mozesz mnie wyzywać juz
 14. Prosilabym najpierw o usuniecie nazwy sieci na ktorej miales range bo zarobisz bana za rwklame i sie pozegnamy. Jesgem na nie. Nie znam cie Jak dla mnie jestes nowy 0 znajomosci z nami i graczami Nie znasz rwgulaminow
 15. Nie wspominam jakos mega Twojej pracy jako admin serwera mialam z toba troche problemow. Dobrze ze zakupiles steam. No w sumie mlody jestes adma miales moze i troche sie ogarnales. Jestem sklonna dac Ci tak na okres probny.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.