Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KamiiQ

User
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

KamiiQ last won the day on February 21 2018

KamiiQ had the most liked content!

1 Follower

About KamiiQ

 • Rank
  Aktywny
 • Birthday 12/20/2002

Podstawowe informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  localhost
 • SteamID64
  76561198268909731

Recent Profile Visitors

1,156 profile views
 1. Najlepszego murdunio, pozdro!

 2. Dzisiejsza aktualizacja (2018#003) wprowadza na serwer parę poprawek dotyczących systemu teleportacji, m.in przy teleportacji na spawn/home gracz będzie zawsze teleportowany na środek bloku, nie na jego róg jak to było przed aktualizacją, auto wiadomości będą od teraz wyświetlane na action barze (nad paskiem narzędzi) oraz na czacie, zaktualizowano tablistę - od teraz wygląda tak: , dodano komunikat o wysłaniu wiadomości po użyciu /helpop, zmieniono wygląd niektórych powiadomień, zmieniono wygląd prefixów gildyjnych (po zabiciu/obok nicku gracza). Changelog w formie listy:
 3. Dzisiejsza aktualizacja (2018#002) wprowadza na serwer większą poprawkę błędów (m.in. błąd podczas wydobywania rud kwarcu/brodawek - dzięki @Smike :)), umożliwiono połączenie się na serwer graczom używającym wersji od 1.8.x do 1.12.x (serwer używa systemu pvp z wersji 1.8), poprawiono plugin odpowiadający za przenoszenie niektórych zniszczonych bloków prosto do ekwipunku gracza tak, żeby gracz nie mógł ich niszczyć na strefie spawnu (dzięki @19Majster), zmniejszono czas oczekiwania na teleport do bazy (/baza - dom gildyjny) do 15 sekund (dzięki @N3XT; z 30), dodano następujące uprawnienia do rangi vip: [zredukowany czas oczekiwania na teleportację na spawn/tpa/home; kit vip (zawierający: żelazny kilof 3/3, 1 złote jabłko [refil], żelazną zbroję z ochroną 2); 50% tańsze przedmioty na założenie gildii; zmniejszony minimalny ranking potrzebny do założenia gildii (z 500 do 400).], uniemożliwiono wylogowywanie się podczas walki oraz cofania się na spawn podczas walki za czerwoną linią (wylogowanie = śmierć; podczas próby wejścia na spawn pojawia się fikcyjna ściana przez, którą nie da się przejść), dodano podstawowy antycheat, zmieniono motd (message of the day; wiadomość dnia [wiadomość w przeglądarce serwerów]), naprawiono błąd z wyświetlaniem błędnych znaków w wiadomościach (spowodowany błędnym formatowaniem plików), zwiększono odstęp między generowaniem się następnego kamienia w pluginie PAG (odpowiedzialny za "generator na kilofie"; z 4 na 5 sekund), usprawniono system zestawów tak, żeby zbroje zawarte w danym zestawie były automatycznie zakładane. usunięto informacje na czacie o zdobyciu osiągnięcia przez danego gracza (dzięki @19Majster), usunięto informacje o samobójstwie gracza na czacie, podczas gdy gracz umiera w miejsce jego śmierci uderza fikcyjny piorun (nie usuwa itemów, nie wywołuje pożaru, nie zadaję obrażeń), dodano tymczasowe bany na 10 minut jeżeli gracz zginie 3 razy (dzięki @19Majster), dodano komendę /helpop (@Satis). Changelog w formie listy: //jeżeli @Satis nie będzie mieć w tym tygodniu czasu na zrobienie reklamy postaram się ją zrobić osobiście.
 4. Najlepszego mordeczko. :p

  1. KarQ

   KarQ

   Dzięki:)

 5. Nie. - steam - podanie - kłamiesz (patrz: wiek - ) - aktywność ps.: Skala znajomości AMXX 0. Nie wiesz co to AMXX. 1. Potrafisz sprawnie korzystać z amxmodmenu. 2. Poprzednie + Potrafisz skonfigurować serwer HLDS oraz wgrywać gotowe pluginy do amxx oraz metamoda. 3. Poprzednie + Potrafisz edytować pluginy AMXX. 4. Poprzednie + Potrafisz pisać proste pluginy AMXX. 5. Poprzednie + Potrafisz pisać skomplikowane pluginy AMXX. Raczej nie czytałeś, nie ma tu skali 0-10.
 6. MÓJ PIES MA NA IMIE GUSTAW POZDRO

 7. Ciężko będzie wam mi dorównać, pozdrawiam.
 8. Jak potrzebujesz jakiś plugin do napisania (amsg, core, menu, drop etc.) to pisz pw co dokładnie w nim chcesz.
 9. Pluginy pod bungee czy spigota?
 10. To w takim razie po staremu było najlepiej //edit @BlaQ517 a co ty na zmianę tego dominującego, zielonego koloru na taki - bardziej przejrzysty?
 11. Bardziej chodziło mi o to:
 12. A bez borderu i z transparentnym backgroundem nie pasowałoby najlepiej?
 13. Na westernie/pb nikt nie gra - może wymienić jeden serwer na awp do cs:go?
 14. Ludzie czitują z premedytacją i wiedzą, że jak będzie admin to wcześniej czy później dostaną bana, a jeżeli już go dostaną to pójdą na inny serwer... Żaden cziter nie zapłaci ani grosza za ub...
 15. Szkoda, ze tylko paypal i przelew Mógłbyś dodać jakieś auto wiadomości na serwerach, żeby ludki sie dowiedziały.

×
×
 • Create New...