Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Last week
 3. Earlier
 4. Hi, thank you for the information. We will add the English language.
 5. Will you add the English Langauge to the Server? I really enjoy this Server but I unfortunately only understand English and German. I could help with translating if you want.
 6. Hello I wanted to know on what Call of Duty Game the Server is based on? MW3? MW2? And what Real Life Models are used for this Character? Like the watch is a KHS Enforcer Watch but I also want to know the gloves, the digital watch, etc.
 7. Dzięki za propozycję. 2) Wykonany reset 3) Zmieniłem na maksymalnie 3 dodatkowe skoki oraz dodałem przelicznik. Od teraz trzeba dodać 10 punktów aby zyskać jeden skok. 4) Są juz na serwerze Reszta do realizacji
 8. EVERYONE PLAY CALL OF DUTY MOD IN CS 1.6!

 9. Hello there!

 10. Podanie zostało zaakceptowane. Temat został zamknięty.
 11. Hey, jak w temacie - niżej wymienie propozycję które wydaje mi się że wpłynęłyby na dobro serwera; 1) ammunicja w zwyklym markerze 30 w magazynku / 120 na pozniej - 30/120 ammunicja w pistolu snajperskim i pistolu jako druga bron 20/60 ammunicja w super markerze 50/200 2) jak najszybszy reset top15/lv w klasach itd. - dowiedziałem się, że poszła mała reklama więc trzeba to wszystko zresetować. 3) klasa assasin - po 10minutach gry mogę dodać sobie 5 skoków; wydaje mi się że to lekka przesada. Maksymalnie 3 skoki do dodania, 5 skoków to za dużo. Moim zdaniem do zmiany jak najszybciej. 4) rs do zmiany - podesłałem do BlaQa. 5) nowy model noża dla klasy Shadow (działa wtedy kamuflaż) - nóz katana; kiedyś pare lat wstecz bodajże było to na serwerze https://gamebanana.com/mods/221831
 12. Imię: Jakub Nick: vermax Wiek: 22 Staż w Counter-Strike: około 10 lat Byłeś/aś już administratorem serwera?: pewnie, prowadziłem już sam parę serwerów - znam się na rzeczy. Znajomość AMXX (Zgodnie z naszą skalą): mocne 4. Link do konta STEAM, na którym grasz: https://steamcommunity.com/id/dissovskyhax/ Posiadasz działający mikrofon?: jasne. Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Zauważyłem, że serwer staje na nogi - sam wyszedłem nawet z paroma propozycjami by to wypaliło i po prostu chcę uczestniczyć w tym wszystkim. Czas na pilnowanie porządku na serwerze itd. znajdę wieczorami. Na rzeczy znam się bardzo dobrze - jak już wyżej wspomniałem prowadziłem swoje serwery pare lat wstecz, adminowałem również na bardzo wielu serwerach więc nie będzie z niczym problemu Każdy będzie zadowolony.
 13. PromogryPL

  Wzrok

  Temat krótkowzroczności jest dla mnie zupełnie obcy, lecz mogę polecić patent, by wzroku bardziej nie popsuć. Każdy z nas spędza przy komputerze parę godzin dziennie. Jako iż obecnie jest zima zapewne przy słabym oświetleniu, przez co nasze oczy się męczą. Z pomocą przychodzi nam program https://justgetflux.com/ Odpowiednio dobiera odcień barw do sytuacji za oknem. Stosuję już jakiś czas i naprawdę pomaga, oczy się tak nie męczą. Gorąco polecam
 14. karola23

  Wzrok

  Dzisiaj znalazłam bardzo interesujący artykuł na stronie https://ibytow.pl/pl/651_artykuly-sponsorowane/10115_leczenie-krotkowzrocznosci-jak-poprawic-komfort-widzenia.html który skupia się na tematyce leczenia krótkowzroczności i poprawy komfortu widzenia. Czy ktoś z was już przeczytał ten artykuł? Czy może ktoś ma własne doświadczenia z leczeniem krótkowzroczności i chce się nimi podzielić? Chętnie usłyszę wasze opinie na temat tego artykułu i dowiem się, jakie metody poprawy widzenia wydają się wam najskuteczniejsze. Zapraszam do dyskusji!
 15. Yes, when I play games I often have to listen to music. It's become a habit, so I often listen to EDM or strong music or watch interesting content at https://modilimitado.com/magis-tv-apk-1
 16. karola23

  Technologia

  Zgodnie z trendami, coraz więcej osób korzysta z urządzeń mobilnych do przeglądania Internetu. Wraz z tym wzrasta zapotrzebowanie na prędkość, bezpieczeństwo i jakość usług. Teraz zastanawiam się, jak optymalizować działanie mojej strony internetowej i aplikacji mobilnych. Rozważam skorzystanie z usług specjalistów w dziedzinie optymalizacji rozwiązań IT, takich jak https://x-one.pl/ Czy ktoś miał już doświadczenia z tą firmą lub podobnymi usługami? Chętnie wysłucham Waszych opinii i pomysłów.
 17. Siema. Wracam po dość długiej przerwie. Ostatnio grałem u Was na CoD jakieś 5l temu Mam zamiar tam wrócić
 18. karola23

  Praca

  Cześć wszystkim! Chciałbym polecić Wam stronę https://hrk.pl/pl/dla-klienta/executive-search na której znajdziecie wiele cennych informacji dotyczących usług Executive Search. To temat, który jest niezwykle istotny w świecie biznesu, zwłaszcza jeśli poszukujecie kandydatów na kluczowe stanowiska w swojej firmie. Strona HRK oferuje obszerną bazę wiedzy na temat procesu Executive Search, strategii rekrutacyjnych i narzędzi, które wspierają znalezienie najlepszych liderów. To także miejsce, gdzie można dowiedzieć się o sukcesach w tej dziedzinie. Jeśli macie pytania lub chcielibyście podzielić się swoimi doświadczeniami związanych z Executive Search, to serdecznie zapraszam do dyskusji!
 1. Load more activity

×
×
 • Create New...