Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

karola23

User
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

About karola23

 • Rank
  Nowy

Podstawowe informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Gdynia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. karola23

  Wzrok

  Dzisiaj znalazłam bardzo interesujący artykuł na stronie https://ibytow.pl/pl/651_artykuly-sponsorowane/10115_leczenie-krotkowzrocznosci-jak-poprawic-komfort-widzenia.html który skupia się na tematyce leczenia krótkowzroczności i poprawy komfortu widzenia. Czy ktoś z was już przeczytał ten artykuł? Czy może ktoś ma własne doświadczenia z leczeniem krótkowzroczności i chce się nimi podzielić? Chętnie usłyszę wasze opinie na temat tego artykułu i dowiem się, jakie metody poprawy widzenia wydają się wam najskuteczniejsze. Zapraszam do dyskusji!
 2. karola23

  Technologia

  Zgodnie z trendami, coraz więcej osób korzysta z urządzeń mobilnych do przeglądania Internetu. Wraz z tym wzrasta zapotrzebowanie na prędkość, bezpieczeństwo i jakość usług. Teraz zastanawiam się, jak optymalizować działanie mojej strony internetowej i aplikacji mobilnych. Rozważam skorzystanie z usług specjalistów w dziedzinie optymalizacji rozwiązań IT, takich jak https://x-one.pl/ Czy ktoś miał już doświadczenia z tą firmą lub podobnymi usługami? Chętnie wysłucham Waszych opinii i pomysłów.
 3. karola23

  Praca

  Cześć wszystkim! Chciałbym polecić Wam stronę https://hrk.pl/pl/dla-klienta/executive-search na której znajdziecie wiele cennych informacji dotyczących usług Executive Search. To temat, który jest niezwykle istotny w świecie biznesu, zwłaszcza jeśli poszukujecie kandydatów na kluczowe stanowiska w swojej firmie. Strona HRK oferuje obszerną bazę wiedzy na temat procesu Executive Search, strategii rekrutacyjnych i narzędzi, które wspierają znalezienie najlepszych liderów. To także miejsce, gdzie można dowiedzieć się o sukcesach w tej dziedzinie. Jeśli macie pytania lub chcielibyście podzielić się swoimi doświadczeniami związanych z Executive Search, to serdecznie zapraszam do dyskusji!
 4. Ja w takie rzeczy nie wierze Ale mogę za to polecić bardzo sprawdzoną stronę z gadżetami z nadrukiem - https://www.opengift.pl Jeśli ktoś zechciałby zrobić komuś prezent, np. na święta - to na prawdę polecam
 5. Czy ktoś może napisać coś więcej na temat Linuxa? Chciałabym go przetestować....
 6. I co z tym tematem? Jestem ciekawa co z grą - @DEADP00L napisz coś więcej :)

×
×
 • Create New...