Jump to content
--:--
Strona w trakcie budowy

Break.

User
 • Content Count

  406
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Break. last won the day on December 10 2017

Break. had the most liked content!

1 Follower

About Break.

 • Rank
  Silver Elite Master
 • Birthday 08/31/1992

Podstawowe informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  zabrze
 • SteamID64
  76561197995694913
 • Gadu-Gadu
  37653192

Recent Profile Visitors

4929 profile views
 1. Zabij Admina Serwera DD2 Nożem i zgarnij Svipa na 3 dni! Drodzy gracze przygotowaliśmy dla was konkurs na serwerze Only_De_Dust2. Konkurs będzie polegał na zabicie Admina serwera nożem. Osoba która zabije admina otrzyma od nas SVIP na 3 dni. Konkurs ruszy w poniedziałek 16.09.2019r o godzinie 12:00, a zakończy się 23.09.2019r o godzinie 12:00. Dodatkowo jeżeli uda wam się zabić admina więcej niż raz będziecie mogli zdobyć dodatkowe Svipy w top3! Zapraszamy do wspólnej zabawy oraz do zapoznania się z zasadami konkursu. Dla Adminów też coś przygotowaliśmy! Objaśnienie oraz zasady. 1. a) Konkurs będzie trwał tydzień od Poniedziałku do Poniedziałku. b) Wyniki konkursu dodatkowego top3 będą przekazane do godziny 19:00 w poniedziałek dnia 23.09.2019r. 2. a) Jednorazowe zabicie admina z kosy będzie równało się z otrzymaniem kodu na SVIP na 3 dni. 3. a) Obowiązkowe jest wysłanie screenshota z gry pod tematem, gdzie widać, że dany admin został zabity z kosy. b) Jeżeli uda Ci się zabić admina więcej razy niż raz, również wstaw dodatkowe Screny by zgarnąć SVIP na dłużej w dodatkowej zabawie top3 najwięcej ugodzeń nożem admina. c) Wiarygodność screenshotow będzie sprawdzana przez wyższą administrację serwera, tudzież właścicieli @Gosia?! @Zawiszak d) Gracz, który umieści screena musi również dodać swój SID-O ile ma steam oraz nick z gry. 4. a) Admini nie biorą udziału w 'nożwaniu', by uniknąć później problemów związanych ze pomocy i podkładaniem się kolegom by ugodzili was nożem. 5.
 2. Break.

  Forum

  Nie do końca ma vipa to zalezy jakie flagi dajesz , a jakie ma vip ;D
 3. Break.

  Forum

  Opłata za admina nie wchodzi w grę ! Dlaczego ? Nie dość że człowiek chce w jakiś sposób pomóc to ma za to jeszcze płacić ? Bez sens. Admin ma być po to by pilnować serwera po to by jak by coś się działo nas informować.
 4. Break.

  Plan Działania

  Ala złote myśli ? z czasów podstawówki ? Dobry pomysł cofnąć się tak w czasie hihi
 5. Po pierwsze nie bawił bym się w samą sieć serwerów CS tylko zrobił bym multi serwerownie:) Po dwa urozmaicił bym forum trochę zmian by to odświeżyć inna szata graficzna, Po trzecie serwery dopracować je zaktualizować i reklama cs setti Po cztery zmiana załogi odpowiednio dobrani oraz kordynator który jest za wszystko odpowiedzialny:) Po piąte reklamy wszedzie gdzie się da. Sponsoring ? Tutaj nie ma problemu myślę że każy pare groszy może dać prawda ? Po finish ! Działamy bo to aż płakać mi się che jak patrze na to co się dzieje kiedyś serwery były pełne forum tetniło życiem, a teraz załamka ! Trzeba to podnieść ale nie na cs tylko na multi serwerowni.
 6. Imię: Szymon Nick: Break.TM Wiek: 25 Staż w Counter Strike: Ogólnie około 17 LAt będzie z przerwami oczywiście od 2k8 do 2k15 miałem przegranych 6,594 godziny w cs 1.6. Byłeś już administratorem serwera?: Oczywiście. Znajomość amxx (Zgodnie z naszą skalą):9 Link do profilu STEAM: Sprzedane Posiadasz działający mikrofon?: Obecnie brak. Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Chciałbym zostać administratorem ponieważ wróciłem do gry w cs najpierw pogram trochę na ns by rozruszać kości Później przerzucę się na STEAM. Dziś wszedłem na serwer i jak zawsze boty i jeszcze raz BOTY Trzeba ich wytępić ile sie tylko da. A nie lubię grać gdy taki dzieciak psóje staty bo lata na botach.
 7. Wszystkiego Najlepszego Breakus 

 8. Wszystkiego najlepszego!

 9. Dzień dobry. Cieszymy się drogi użytkowniku/graczu że wróciłeś na nasze forum.
 10. Temat został przeniesiony do kosza.
 11. zyj tak jakby mialo nie byc jutra.

 12. Z twojego podania widzę że jesteś ogarnięty . Otóż chodzi o składnie zdań i interpunkcje . Nie chce popełnić błędu takiego jak z hellomyfriend , grał odpalony . Dlatego tutaj pozwolę by zadecydowała większość .
 13. Więc tak , muszę odejść poukładać sobie jakoś życie , dlatego też rezygnuję ze stanowiska , praw i wszystkiego co mam na tej sieci . Chciałbym by Madzia (what's Up) była na moim stanowisku wierze że sprosta temu wszystkiemu . No nic nie wykluczone że kiedyś wrócę ale obecnie nie mam siły...
 14. Podanie zostało odrzucone. Temat został zamknięty.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.