Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Namo

User
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

 1. Imię: Mateusz Nick: Namo Ile masz lat: 15 Ile grasz w cs`a: 4 Lata Byłeś już administratorem serwera?: Byłem na pewnej serwerowni przez 3 miesiące . : ) Znajomość amxx w skali od 1do 10: 4 z lekką nutką 5 : ) Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu, oraz wklej screen status VAC): http://steamcommunity.com/id/Nammoo/ Cs 1.6 zakupuję w tym tygodniu : ) Posiadasz działający mikrofon: Tak Płatność (SMS/ Przelew): Sms Dlaczego ty?:Jestem ogarniętym graczem , który może pomóc w ogarnianiu serwera , jeśli gracze na serwerze mają jakiś problem to chętnie pomagam. Kontakt GG/Steam lub inny kontakt: /GG-51959469 / E-mail - [email protected] ewentualnie mogę podać skypa : ) oraz numer telefonu ,ale to na priv...
 2. Jestem na NIE. - W ogóle Cie jeszcze nie widziałem na serwerze. -Konto założone dzisiaj.
 3. no nie do końca się z tobą zgadzam ponieważ jeśli ktoś umie grać to 80 lvl a 40 lvl nie robi dużej róznicy.. Co do map to Wiocha musi zostać bo to klasyk ,ale te pool itp mogłyby zostać zlikwidowane : c..
 4. Siemka : ] No racja troszkę trudno
 5. Zgadzam sie z Tjomusem.. Black wyżej napisał ,ze miejsce jest tylko jedno.. i do do klasy Premium...
 6. Cześć ,ale się rozpisałeś łohohoho
 7. Z wszystkich klas spodobała mi się jedna i uważam ,ze mogłaby zostać dodana na serwer. Otóż tą klasą jest Kamikadze. myślę ,ze klasa by sie przyjeła i kilka osób by nią na pewno grało . : )
 8. Namo

  Błąd

  Staff to nie jest bląd. Po prostu jak napisze gracz do cb na [email protected] to tak wyskoczy.. nie jest to pierwsza serwerownia na której tak jest... ja bym Blackowi nie zawracał tym głowy.. Tylko po prostu mógłbyś sie przyzwyczaić .. i jak ktoś do cb napiszę na [email protected] to wykonaj to polecenie a nie grasz sobie dalej i po kilku minutach dopiero to zrobisz.. Tak jak było wczoraj ze mną gdzieś okolo 5 minut mineło za nim to zrobiłeś.
 9. Wie ktoś może ,dlaczego serwer nie działa ? ;c i to już od dobrych 2 godzin : c ?
 10. Siemka. :3 Mam na imię Mateusz mam 15 lat : 3 od wczoraj gram na codzie i chyba zostanę przy tej serwerowni dość długo. Hmm co tu jeszczę pisać.. w cs gram od 4 lat.. Wbijcie na coda to zagramy : 3 Narka ; 3

×
×
 • Create New...