Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

K!LL3R3K

User
 • Content Count

  331
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

K!LL3R3K last won the day on June 17 2015

K!LL3R3K had the most liked content!

About K!LL3R3K

 • Rank
  Silver Elite
 • Birthday 08/11/1998

Podstawowe informacje

Recent Profile Visitors

1,836 profile views
 1. Tak. Grał tu kiedyś gracz komandosem bez tego uzi i wymiatał na serwerze bo grał kosą a ratował się deaglem. A tak to latają ludzie na full kondycji z tymi uzi i dla mnie to po prostu z tego farcą. Sam grałem tym i zauważyłem że przy takiej kondycji tym komandosem strzela się przed siebie i zabija innych bez większego celowania.
 2. Zostaw Twardzielowi 30pkt wytrzymałości, bo to ma być jeg atut, jak dodasz +50 to wyjdzie 80pkt, czyli ~40% mniejsze DMG, ale jeżeli odejmiesz od tego 25% większego DMG przeciwnika to zostanie 15% więc myślę, że byłoby ok. Co do Zwinnego to nie mam zbytnio pomysłu, ale zapomniałem o tych 25% DMG ze stat, to rzeczywiście z xm bd spory DMG, ale może mu dać jakąś szansę na oślepienie albo trochę lepsze staty, nwm
 3. Zwinny Żołnierz - wg mnie za słaby, sam podwójny skok i xm to za mało Tropiciel/ Łowca - była już taka klasa i ją usunięto, bo niby była za mocna, ale myślę, że z tą bronią byłaby ok, jedynie zmniejszyć kondycję do 5 Twardziel - fajna klasa, też myślę, że starczy 30 wytrzymałości, ale dać mu większą szansę na odbicie pocisku, około 1/6-7
 4. Mnie też nie bd, mam jtr pracę i nwm dokładnie o której wrócę.
 5. Proponuję usunąć to uzi od komandosa, bo jest ono tam niepotrzebne. Dlaczego? Komandos i tak jest dobrą klasą a odkąd ma to uzi, to ludzie grają nim nie dlatego, że ma 1/1 z kosy, tylko właśnie dlatego, że ma to uzi i jak wymaxują kondycję to biegają tylko z uzi i zabijają strzelając przed siebie. Więc ta broń jest tam nie potrzebna, deagl jest wystarczający, ewentualnie można dać, np +5 DMG z deagla. I jeszcze co do klasy Czujny strzelec to można by mu dać może podwójny skok, bo tak to ta klasa jest po prostu póki co słaba, bo bardzo mało osób gra klasą Ninja/Cichy zabójca.
 6. K!LL3R3K

  Kupie

  Nie ten dział, tu masz giełde: KLIK
 7. Witam, chcę zgłosić, że na cod nie ma nagrody dla trzech graczy z największą ilością fragów na koniec mapy i po drugie czasami się buguje ten sklep z granatami, bo mimo że jest początek rundy to pisze, że minęło już 30s i nie można nic kupić. Proszę o naprawienie.
 8. Tak: +miły +doświadczenie +aktywność

×
×
 • Create New...