Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

K!LL3R3K

Błąd

Polecane posty

Witam. Zauważyłem, że jest pewien błąd na serwerze. Otóż klasa Taktyk Wojenny ma cichobiegi i jeśli dostaniemy perk , który daje nam cichobiegi to po jego wyrzuceniu klasa zaczyna głośno chodzić. Czy jest jakiś sposób na rozwiązanie tego problemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wyrzucać cichobiegów :D

A przy okazji od razu też zapytam czy jeśli wbijamy staty w obrażenia to one się zwiększają? Bo był z tym problem. U wielu osób obrażenia się nie zmieniają nawet jeśli da się max punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jest na klasa niewidzialna + np nanosuit.Trzeba perk wyrzuć żeby się nie bugowało i tyle.

Ale właśnie kiedy wyrzucę ten perk to wtedy się buguje i mi głośno chodzi postać , bo jeśli go mam to wszystko jest dobrze.

A jeśli chodzi o pytanie d2b90 dotyczące obrażeń to z tego co zauważyłem to się one chyba zwiększają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NoName1198, jeśli klasa ma buty + perk buty to się buguje.Jak wyrzucisz to w next rundzie już masz dobrze, a jak nie to wejdz od nowa na serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jest na klasa niewidzialna + np nanosuit.Trzeba perk wyrzuć żeby się nie bugowało i tyle.

Nie ma perku nanosuit. Został wykasowany(i słusznie).

z tego co zauważyłem to się one chyba zwiększają.

"Chyba się zwiększają", czyli nie jesteś pewien. Przed resetem nie wiem czy wszystkie ale sporo klas miało ten problem. Wielu graczy o tym wspominało.

Może teraz już zostało to naprawione. Jak tak to bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obrażenia działają poprawnie.

Pragnę zaznaczyć, że osiągnięcie maksymalnego poziomu statystyki obrażenia(60 punktów) spowoduje wzrost zadawanych obrażeń o 30%(1 punkt to dodatkowy 5 promili).

Przy zadaniu np. tylko 10 obrażeń to te dodatkowe 30% doda jedyne dodatkowe 3 DMG, więc na max poziomie obrażeń zamiast 10 zadasz 13.

Jednak gdy zadasz 100 obrażeń to te 30% doda już dodatkowe 30 DMG, więc zamiast 100 DMG zadasz 130 DMG.

Co do tematu z cichym bieganiem to jest to oczywiście do zrobienia.

Chcesz aby po wyrzuceniu perku dający cichy bieg na klasie, która cicho biega nadal działo ciche bieganie. Zgadza się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu z cichym bieganiem to jest to oczywiście do zrobienia.

Chcesz aby po wyrzuceniu perku dający cichy bieg na klasie, która cicho biega nadal działo ciche bieganie. Zgadza się?

Tak , właśnie o to mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...