Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

d2b90

User
 • Content Count

  139
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

d2b90 last won the day on July 6 2015

d2b90 had the most liked content!

About d2b90

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. d2b90

  Wyzwanie

  Siema, może byśmy przywrócili wyzwanie. Polegało ono na tym, że w momencie kiedy w danej rundzie zostało po jednym graczu, poprzez dwukrotne uderzenie nożem w ścianę, podłogę itd. proponowało się przeciwnikowi pojedynek na noże. Wówczas nie było możliwości zmiany na inną broń. Dodatkowo do tego proponuję aby przy takim pojedynku przestały działać perki (ewentualnie klasy), tzn. że np. ninja przestaje być niewidoczny.
 2. To fakt. I albo Black zmienił już czas trwania mapy albo jej długość jest uzależniona od pory dnia. Teraz rano mapka trwa 15 minut, wieczorem tak jak napisał Killerek.
 3. d2b90

  Problem

  Albo zostanie jeden koleś z peleryną i będzie kampił całą grę.
 4. d2b90

  Problem

  Betonowe ciało też nie było złe
 5. d2b90

  Propozycja

  Był kiedyś ten perk, mona przywrócić.
 6. Było 30 minut i 90% osób narzekało,że za długo. Lepiej jest 15 minut zwłaszcza kiedy jest mało osób na dużej mapie. Lepiej zostać przy 15 ewentualnie zwiększyć do 20. Wg. mnie więcej nie potrzeba.
 7. Reset zrobiony. Black co z propozycją?
 8. Dlaczego by nie połączyć dwóch opcji? A poza tym skoro dostanie bana to jak wbije ponownie Czasami się wyświetla kto zbanowała. Może to zależy od opcji admina, żeby ustawił sobie aby jego nick nie wyświetlał się przy banowaniu gracza? Nie wiem.
 9. Cześć. Mam propozycje, kiedyś ona już padła ale jakoś nie doszło do realizacji. Przydałaby się taka opcja, że w momencie gdy admin da bana graczowi, żeby to było "anonimowo",w sensie, że nikt tego nie będzie mógł zobaczyć.Po prostu zostanie on wyrzucony z gry. Bo tak jak się wyświetla wszystkim to inne odpały wtedy uciekają. A tak to będzie można ich wyeliminować. Jeszcze jak zostanie zbanowany to jeśli będzie chciał cokolwiek napisać na say lub powiedzieć przez micro to inni gracze tego nie zobaczą i nie usłyszą.
 10. Pytanie do Black'a. Prawdopodobnie niedługo ma być reset. Chyba któryś admin ostatnio o tym wspomniał w czasie gry. Nie wiem czy to prawda ale... Black czy przywrócisz klasę "opanowany strzelec"? Wyglądała ona tak: Nazwa Klasy: Opanowany Strzelec Inteligencja: -5 Zdrowie: 5 Wytrzymałość: 0 Kondycja: -5 Obrażenia: 0 Ekwipunek: hegrenade, usp, glock18, tmp, flashbang Opis: nie ma rozrzutu w broniach. Z tego co pamiętam sporo osób nią grało.
 11. Kiedyś była tutaj taka klasa. Chyba telegrafista się nazywał ale nie pamiętam dokładnie. Perk również był ale chyba został usunięty w czasie niedziałania serwera.
 12. Może w ramach urozmaiceń zamiast wprowadzać na (jak sama nazwa wskazuję) Only DD2 dodatkowe mapy, dać możliwość kupienia w trakcie rozgrywki wszystkie bronie, tarcze itd? Co do nowej mapki: NIE.
 13. Sloty wolne. Raptem np. osiemnastu graczy. Dziwne, że to tylko z DD2 taki problem się pojawia.
 14. Ale to tylko z DD2. Jak można to naprawić?

×
×
 • Create New...