Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ABSYNT

User
 • Content Count

  344
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ABSYNT last won the day on May 23 2015

ABSYNT had the most liked content!

About ABSYNT

 • Rank
  Silver Elite
 • Birthday 05/21/1999

Podstawowe informacje

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ABSYNT

  Propozycja.

  Postacie 1,3,5 jestem na tak. Myślę że w czymś się wiążą z western modem reszta na nie, prawdopodobnie chodzi o to że występują podobne klasy. Szkoda psuć atmosfery powtarzając/kopiując klasę dokładając coś. Przedmioty wszystkie oprócz ostatniego który prawdopodobnie nie wiadomo czy jest realny, mimo tego reszta bardzo fajnie by się prezentowała.
 2. Według mnie trochę głupota, 13 latek dużo aktywny zostanie odrzucony z powodu wieku. Osoba kompetentna zostanie odrzuca z powodu nie aktywności, aktywność się wykaże podczas sprawowanie czynności na posadzie. Nabijać posty do podania również nie było by rozsądne, okres próbny rozsądził by całokształt. Mimo tego dziękuję za szczerość, pozdrawiam.
 3. Imię: Przemysław Nick: ABSYNT Wiek: 16 Byłeś już w UnBan Team? Tak, byłem już na posadzie UnBan Team. Posadę miałem na serwerowni gdzie było dość często zgłoszeń cheaterów/ub i dawałem radę. Mam pełną znajomość AmxBans, pełnienie tej funkcji nie będzie dla mnie problemem. Na posadzie jestem zawsze sumienny, wykonuję moje czynności/obowiązki tak jak się należy. Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom? Szczerze, różnie. Zależy od dnia i co się wydarzy, ale myślę że dziennie 1-3 godziny oczywiście jest to czas poza weekendem, w soboty ponad 4 godziny. Przez ten czas rozpatruje oczywiście wszystkie wnioski o UB, bądź zgłoszenie po czym zbanowanie cheatera. Kilka zdań o sobie? Witam serdecznie, mam na imię Przemysław mam ukończone 16 lat. Mieszkam w małej wsi, w Woj. Łódzkim. Wolny czas spędzam najczęściej przy komputerze oraz na boisku, nie lubię się uczyć. Jestem bardzo spokojny, jeżeli jest towarzystwo odpowiednie dopiero się otwieram i ukazuje siebie z drugiej strony czyli że nie jestem spokojny(suchar ;f) Grą na pierwszym miejscu jest oczywiście Counter Strike, oprócz grania swój czas w większości spędzam na forach, gdzie pomagam innym, udzielam się w dyskusjach.
 4. Będzie remis - Dogrywka - Juventus wygra
 5. Witam Szkoda, ale trzeba się trochę postarać. Udzielaj się na forum, bądź na serwerze jeszcze pewien czas by był staż i najlepiej załatw steam, na chwilę obecną nie.
 6. Witam, z dniem dzisiejszym postanowiłem zacząć robić grafikę. Na sam początek robię coś łatwe, oczywiście to mój początek a zarazem wiąże się to z moimi pierwszymi pracami. Myślę że obejdzie się bez hejtów na temat prac, to dopiero początki i mam słabe doświadczenie. Przechodząc do sprawy, będę w tym temacie dawać różne prace do oceny.
 7. Zawijam Wzrok, Nie Patrzę W Tamte Strony

 8. Witam serdecznie. Postanowiłem wrócić po rocznej przerwie na StarąSzkołę a przez ten czas widać jak bardzo się rozwinęła. Jak widać jest sporo starej ekipy która osiągnęła wyższe posady, gratuluję. Myślę że z biegiem czasu również coś osiągnę, jeżeli ktoś by się pytał gdzie gram to na only dd2. Pozdrawiam.
 9. ABSYNT

  AntiCheat

  Imię Przemuś Nick: konkretny Wiek: 15 Byłeś już w UnBan Team?: Oczywiście Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom:Poniedziałek-Piątek: 2-5 | Sobota-Niedziela 5-10 Kilka zdań o sobie: Interesuję się sprawami związanymi z forum, grupa AntiCheat (ubt) sprawia mi satysfakcję.Aktualnie miałem tutaj przerwę i zwiedziłem dwie różne sieci na których byłem GM,AC i jak widać nie jestem do kolorku ponieważ zrezygnowałem sam.Szukam swojego miejsca na ogarniętej w całości sieci bez problemów.

×
×
 • Create New...