Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

M.S.S.M.

Level

Polecane posty

Może by tak obniżyć liczbę leveli, bo 501 to trochę dużo jak na otrzymywane punkty. Przed nowym resetem największy chyba miał Karmelek 140-150 lvl i to na vip gdzie exp jest lepiej liczony :D Proponuje 201 lvl i jak ktoś osiągnie ten poziom to wtedy reset rankingu i leveli, lub po jakiś dwóch miesiącach. Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, bo naprawdę dużo punktow jest na ok 150 lvl, gdzie taki 1 lvl ma małe szanse... a co dopiero byłoby gdyby ktos mial ten 500 lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za. Trudno trochę zabić np takiego KarmeleK, z jego lvl a tym bardziej nowym graczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmniejszenie lvl, nie jest takie proste... bo jednocześnie musisz zmienić kilka przedmiotów i inne konfiguracje. Ale jestem na tak, mniejsze lvl = wyrównane szanse, dla nowych graczy, a nie... Lata Ci taki 300lvl, plujesz niego dwoma magazynkami i nic nawet pół hp nie zabierasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to coś w ogóle zmieni. W sumie, jeśli KarmeleK nawet nie dobił do tego 200 lvl'a, a reset był to chyba nie ma sensu bawić się w przekonfigurowanie serwera, skoro i tak nikt by do takiego nie dobił przed resetem.

Według mnie powinien być ustawiony po prostu limit dni na jedną "edycje" serwera i po tych dniach serwer jest restartowany. Myślę, że coś koło 45 dni (półtorej miesiąca) to odpowiedni czas. Ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra propozycja.

Od teraz można osiągnąć maksymalnie 200 poziom i dodać w każdą statystykę maksymalnie 50 punktów.

_cl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...