Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

t0siek

Donator
 • Content Count

  781
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

t0siek last won the day on April 22 2015

t0siek had the most liked content!

About t0siek

 • Rank
  Marzyciel
 • Birthday 12/23/2001

Podstawowe informacje

Recent Profile Visitors

6,310 profile views
 1. Siema, witam was znowu. Jakby co to ja jestem Frotek czyli były Admin CS:GO i PB, były członek UBTeam oraz były Grafik. Może niektórzy mnie pamiętają może nie, nie wiem. Dla tych co mnie nie pamiętają to jestem Kuba, mam 14 lat, interesuje się grafiką, jestem dobry prawie we wszystkich sportach, spędziłem na starej szkole około rok. Moje hobby to układanie kostki Rubika, mój rekord wynosi 48 sekund. No to tyle, więcej dowiecie się o mnie sami Także witam spowrotem.
 2. Imię: Kuba Nick: Fanatic Wiek: 14 Byłeś już w UnBan Team?: Byłem na innym forum i mój brat miał to ogarniam wasze AmxBans Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom: Myślę że 3-4 godzinki na dobę starcza. Kilka zdań o sobie: Jestem Kuba, mam 14 lat, mieszkam w Skarżysku-Kamiennej (Blisko Kielc). Gram w siatkę i w nogę. Gram w amatorskiej drużynie siatkarskiej. Lubię sobie z wami się siedzieć na forum i grać w Lol'a, CS:GO i CS 1.6 (Czasami w Sleeping Dogs™) Jak już tak z wami przesiaduje to może bym dostał coś do roboty. No i co tu jeszcze, chodzę do Gimbazy do 2 klasy. Jestem miły, na swój wiek jestem bardzo ogarnięty, kulturalny, dobrze posługuje się językiem polskim, szybko się zaprzyjaźniam i jestem raczej towarzyski Tyle w tym temacie no i jeszcze wcześniej na tym forum i na tym koncie siedział brat. Dajcie mi szansę a nie pożałujcie.
 3. Nick oskarżonego: KarQ Nick oskarżyciela: Fanatic Powód skargi: Nasz Junior Admin jest bardzo nieaktywny. Od 2 tygodni jego aktywność tylko wzrosła o kilka minut. Od 3 dni nie wchodzi kompletnie. Nie powiadomił nas o tym że będzie nieaktywny. Dowody: Wystarczy wejść na jego profil i aktywność jest wyższa kilka minut. Czego oczekujesz: Obudzenie i upomnienie by do nas zaglądał i z nami siedział. Jeśli to nie poskutkuje to nagrodzić warnem a może nawet zdegradować.
 4. Na tak +Ogarnięty w ( bardzo ) +Wiek -Kilkakrotnie straciłeś rangę +Był w UBT
 5. Na bardzo małe tak +/-Wiek +Coś tam godzin masz -Doświadczenie
 6. Na TAK +Brak adminów +Ogarnięty +Pomocny +Zaufany +/-Wiek
 7. Bardzo fajne Ładnie by to wyglądało.
 8. Dam teraz dwa avki 1. Dla majstra <3 2.
 9. Masz i płacz !
 10. Człowieku ja cię pamiętam spod nicku ShiYo Miałeś taki fajny avek z tym z epoki lodowcowej i sygnę z wrestlingu.
 11. Pewnie że TAK Naprawdę ogarnięty typek. Ale czy on tego chce Raczej tak. Pomocny i co jescze napisac. Nie da się tego opisac w kilku zdaniach
 12. Na tak +Ogar +Wiek +/-Aktywność +/-Reklamy +Botek
 13. Imię: Kuba Nick: Fanatic Wiek: 14 Doświadczenie: Bardzo dobre (Byłem na innej sieci nawet @J i dawałem sobie radę) Miałeś moderatora na innym forum?: Taka nawet @J Dlaczego chcesz zostać moderatorem (minimum 3 zdania): Chciałbym pomóc ogarniać forum i graczy. Zadabam o to by na forum był porządek, gracze się nie obrażali i by fajnie się przesiadywało na forum z miłą atmosferą. Uwielbiam starą szkołę i często na niej przesiaduje i się wypowiadam. Myślę że jestem pomocny, miły i ogarnięty. Na forum raczej dużo osób mnie lubi (Tak mi się wydaje ). Lubię pomagać i tyle w tym temacie Co zrobisz jeżeli Twojego przełożonego nie będzie, a ktoś będzie miał problem?: Spróbuję jak nalepiej i najszybciej rozwiąza ten problem by był on zadowolony. Lubisz pomagać użytkownikom?: Pewnie że lubię Kontakt (gg, FB, Skype, Steam): GG, Steam i PW Kilka słów o sobie: Jestem Kuba, mam 14 lat, gram w siatkówkę, na komputerze przesiaduję na grach steam i na forum. Mój brat tutaj kiedyś był a ja was śledziłem gdy on siedział Jestem miłą i kultularną osobą i nie lubię się kłócić (Chyba że ktoś mnie zmusi). Ostatnio zaczołem grać w cs go i w pb u was na cs 1.6 10 reklam Forum(obowiązkowe): 1.http://skilluj.com/index.php?/topic/31715-cs-staraszkolapl-forum-conter-strike/ 2. http://multi-head.pl/topic/61651-cs-staraszkolapl-forum-conter-strike/ 3. http://www.kuleczky.pl/index.php/topic/43219-cs-staraszkolapl-forum-conter-strike/ 4. http://pochylnia.pl/topic/101255-cs-staraszkolapl-forum-conter-strike/ 5. http://freedom-strike.pl/showthread.php?tid=531 6. http://arenaskilla.pl/showthread.php?tid=820 7. http://cs-hax.com/topic/79434-cs-staraszkolapl-forum-conter-strike/ 8. http://zamow-reklame.pl/viewtopic.php?p=19162#19162 9. http://angelskill.pl/Watek-Steam-Non-Steam-Cs-StaraSzkola-pl-Forum-Conter-Strike 10. http://www.cs-kurnik.cba.pl/cs-staraszkolapl-forum-conter-strike-vt38678.htm#38906
 14. t0siek

  Skiny za sms help

  http://skinmarket.pl/To jest strona dobra polecenia

×
×
 • Create New...