Jump to content
--:--
Cs-StaraSzkola.pl Sieć serwerów multiplayer
Sign in to follow this  
Miol1905

Admini

Recommended Posts

Dlaczego żaden admin nie wchodzi na server ? Gram parę godzin dziennie i cały czas są cheaterzy. Jeden wyjdzie wchodzi następny. Proszę ogarnijcie się trochę, albo załatwcie jakiś nowych adminów, którzy sprawdzali by server. Nie da się normalnie zagrać bo co chwile jakiś pajac psuje grę.

Pozdrawiam

Posłuchaj mnie. Admini też mają swoje życie itp. i nie zawsze mają czas by wbić na serw. Ja staram się wbijam czym najczęściej. A tak wgl rekru na admina jest cały czas on. Więc jeśli przeszkadzają Ci cziterzy i prawie brak adminów, to zapraszamy do pisania podania. :)

Nie no admini mają swoje życie mogą poświęcić 3-4godziny ale nie cały dzień jeśli ty siedzisz 24/7 to złóż podanie każdy ma swoje życie zrozum a tak wgl to żal mi takich noulifów :|:facepalm:

czlowieku jak bedziesz dorosly i mial rodzine to zrozumiesz co to zycie , po 12 godzin w robocie , to ze ty masz wakacje bo do szkoly chodzisz madry jestes , wspieram serwer jak tylko moge , pienieznie jak i w godzinach gdy gram , kazdy ma jakis cel i nie moze siedziec 24/7 jak ci co sie skarżą na adminow, składajcie podania próbujcie , moze akurat . zdobedziecie ten zaszczyt , i nie pierdzielcie bezsensownych postów, -.-

Ja postaram się ogarnąć serwer w wakacje.Black jutro ma mi adma aktywować więc postaram się pomóc, ale rozumiem też innych ja jeszcze nie mam pracy i rodziny.Ale starsi admini nie mogą grać tylko w cs'a to jest hobby przy którym mogą się odstresować to wszystko.

Złóż podanie na admina może akurat go dostaniesz to będziesz sobie grał i banował cheaterów. Akurat masz czas wolny teraz nie chodzisz do szkoły bo za niedługo są wakację. A nawet jeśli admin nie ma jeszcze dzieci ani żony to ma Dziewczynę ! lub przyjaciół z którymi woli spędzić miło czas na polu albo pochodzić po mieście a nie non stop siedzieć na kompie i grać. A na starość powiesz , że ślepy jesteś albo głuchy lub masz krzywy kręgosłup bo siedziałeś po 10h dziennie na kompie jak byłeś nastolatkiem.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...