Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cpt.Price

User
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

 1. Dodatkowo przez niego teraz muszę czekać na odzyskanie adma bo po jego banie dostałem ub ale adma już nie. Można powiedzieć że jakiś niecały miesiąc temu byłem adminem ja i Gracz cs-ProLamer i klimat na serwie był bardzo dobry.Na cheatach nikt sobie nie pograł ,każdy robił cele mapy. A teraz jak zauważyłem to jak jest SnoowGon na serwerze to jest po 10 osób bo każdy wychodzi żeby nie dostać bana za to że go zabił bo to jest przykra prawda.Ma 15 lat m a adma na Pb chce jeszcze adma na Wm i połowe rang dostępnych na forum .Z tego co widzę jak on pisze coś na serwie to aż mnie krew zalewa.Gra na serwie a na admin sayu spami że zamieni się jakimś tam przedmiotem.No to raczej jest nie normalne. 4. Regulamin Administratora. 4.1 Każdy admin ma obowiązek znać regulamin serwera. 4.2 Admin ma służyć pomocą, dlatego odpowiada na wszelkie pytania graczy dotyczące serwera. 4.3 Jeżeli gracz zgłasza, że ktoś gra nieuczciwie, admin ma obowiązek to sprawdzić. 4.4 Zakaz zmiany mapy bez uprzedniego zrobienia głosowania. 4.5 Admin to także gracz, nie ma prawa wywyższać się swoją rangą. Zakaz slapowania czy zgładzenia gracza za zabicie admina.Grozi to utratą stanowiska. 4.6 Admin jak i zwykły gracz nie powinien nadużywać i spamować na say. 4.7 Admin nie może karać bezpodstawnie. 4.8 Jeżeli admin używa wspomagaczy, inny administrator ma prawo go zbanować. 4.9 Admin nie wyzywa, nie klnie, nie obraża. 4.10 Obowiązkiem admina jest pilnowanie porządku na serwerze. Jak widać łamie tym 6 i 7 punkt regulaminu i wy chcecie komuś takiemu admina dać .
 2. jak miałbym adma to bym coś ogarnął ale jak mam patrzeć jak gra to dziecko co wszystkie rangi chce to mi się nawet na serwer nie chce wchodzić bez adma.
 3. Tylko ja zapłaciłem za adma 11.07 na miesiąc a miałem na 2 tygodnie do bana od SnoowGona który nawet adma nie powinien mieć więc chce go odzyskać i mnie to nie interesuje.
 4. Po drugie chyba nie umie odróżnić cheata od normalnego gracza dostałem wczoraj od niego ban ok mógł wstawiłem ss'y dostałem ub ale adma nadal nie odzsykałem.Dzisiaj wchodzę na serwer na nim jest już twórca tego tematu i oczywiście co się dzieje spam na admin sayu typu: hmmm, tak blade... .Ja nie rozumiem tego człowieka.I tak ogólnie moim zdaniem ma 15 lat jeden admin mu wystarczy.A na WM i tak banuje chociaż podanie jest jeszcze nie przyjęte.
 5. Cpt.Price

  Problem z admem

  Po banie od SnoowGona który dał mi bana http://cs-staraszkola.pl/viewforum.php?f=32 mimo iż nie powinien go mieć bo dopiero jego podanie jest rozpatrywane. Wracając do problemu dostałem ub wszystko ok wracam na serwer ale admin został mi odebrany nie wiem za co prosze o odpowiedź tu jest link do podania o adma mojego jak coś http://cs-staraszkola.pl/viewtopic.php?t=10263.
 6. Ponieważ dostał adma na wm podczas kupowania vipa i dodatkowo jeszcze nic na wet na forum nie napisał i za vipa który kosztuje 6.15 sm lub 3 zl przelew ma jeszcze adma za 11.07 albo 7zl.I jeszcze uważa że ma prawo banować innych.
 7. Twój nick z gry: BladeSpirit Twoje IP: 83.20.221.162 Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): ‎2014-07-03 7:43 Powód bana: Wstaw ssy na Cs-StaraSzkola.pl Link : http://speedy.sh/SS7hU/ss-y-BladeSpirit.rar Pozdro dla SnowGoona strzelilem mu dwa razy pod rzad w heada i odrazu odpalony jestem.
 8. Jestem na NIE +amx -steam +/- wiek - podanie Moim zdaniem jeśli masz jednego adma to zaopiekuj się paintballem.
 9. Do tego dodam że dość często wysuwasz też bezpodstawne oskarżenia.
 10. Na NIE -wiek -steam -podanie -aktywność Kim ty jesteś ostatnio jak dostałem adma siedzę po nawet 5h dziennie i nawet raz cię nie widziałem.
 11. Jestem na NIE +amx -podanie -steam -mikro

×
×
 • Create New...