Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Forumowy Oprawca

User
 • Content Count

  272
 • Joined

 • Last visited

 1. JA jestem na nie. Zbyt łatwo popada w kłótnie z innymi i nie potrafi asertywnie wyjść z sytuacji dotyczących jego czynów. Taki moderator nie powinien być.
 2. Z tymi 8 godzinami dziennie dojebałeś jak Niemcy Brazylii. Za oszukaństwo jestem na nie. Tylko dlatego, mimo, że masz większość plusów.
 3. Ja bym poczekał do sprawdzenia kolegi czy nie używa wspomagaczy, bo byly dzisiaj takie aluzje na sb. Ok Black ?
 4. A jak robisz kupę, to też narzekasz, że długo czekasz ? Bez przesady o te 5-10 sekund. _cl
 5. Mnie nie przekonujesz, chociaż spędzasz sporo czasu na forum. Niestety miesiąc na forum jesteś i masz admina. Zajmij się nim na razie wiem, że są wakacje. Wiem, że popełniłem błąd w ilosci twojego czasu na forum, ale edytowałem. Zapomniałem, że jesteś adminem. _cl Black jak masz inne zdanie to odblokuj, ale wiesz co sądze o młodych na forum co chca drugą rangę w miesiąc
 6. Większość na nie i jeesteś w wieku GIMBazyjnym. Niestety muszę odrzucić, Jak mi przykro _close
 7. Wszystkim chyba leży dobro forum i jego rozwijanie się. Dlatego postanowiliśmy wyjść z inicjatywą do Was, użytkowników. Jeżeli chcecie pomóc i zgarnąć nagrodę to czytajcie dalej. Przejdźmy do konkretów.Poniżej przedstawiam listę katalogów, do których trzeba dodać nasze linki, aby podnieść Page Rank, a przy okazji forum będzie wyżej w wyszukiwarce i będzie więcej ludzi do nas przychodzić. Trzeba wszystkie pola wypełniać. Poniżej macie wzór, dzięki czemu tylko "kopiuj-wklej" będzie wymagane. Wy poniżej dodajecie posty w których dodaliście nasze forum. Można dodawać codziennie i po 10 i tak do końca trwania konkursu. Więc systematyczne dodawanie Wam się opłaci Dlatego liczę na liczne wzięcie udziału. A co do nagrody, będzie to jeden z oficjalnych wzorów na kubek oczywiście naszego projektu. Więc walczycie o kubek. Być może dodamy jeszcze vipy bądź premki, ale to zależy ile osób weźmie udział. Na prawdę warto ! Proponuję także sprawdzać na bieżąco, aby dwa razy nie dodawać tego samego wpisu. Katalogi są różne, więc nie w każdy trzeba wszystko wpisywać. Oczywiście możecie omijać płatne katalogi, ale jakby ktoś chciał opłacać to będzie link liczony razy 10. Oczywiście możecie sami szukać, bo jest wiele w internecie takich katalogów. Pamiętajcie o jednym. Liczymy tylko powyżej PageRank 3 ! OTO LISTA KATALOGÓW OTO WZÓR DODAWANIA Konkurs trwa do 21 lipca. Ogłoszenie zwycięzcy odbędzie się kilka dni później. Musimy wszystkie linki wasze sprawdzić, aby nie było oszustw. Pamiętajcie, wszystko ręcznie tzreba, a nie botów używać. [ Dodano: 2014-07-11, 02:10 ] BĘDĄ ZGŁOSZENIA ? CZEKAMY !
 8. Łapcie teraz rozmiarówkę. Zobaczymy czy Kolega powyżej się zapisze, jak napisał tylko po to aby nabić posta bądź zwrócić uwagę, że jest mądrzejszy to dostanie nagrodę. [ Dodano: 2014-07-09, 23:28 ] Nie aktualne. [ Dodano: 2014-07-11, 02:08 ] ZE WZGLĘDU AN ZERO ZAINTERESOWANIE ZAPISYWANIE SIĘ NA KOSZULKI FORUMOWE ZOSTAŁO ZAWIESZONE.
 9. Jak praca z Messim jest epicka, albo jakaś inna twoja to ja jestem ślepy. Co do pacy z Messim to prawa pięść źle wycięta i razi po oczach to bo jest zbyt prostokątna. Poza tym nie wtopiłaś rendera plus dałas jakieś światło na ryjek gracza, co nie wygląda dobrze. Jest tło, piłkarz i jakie kreski i kropeczki an nim. No zbyt wymyślne to to nie jest. Co do ostatniej pracy to PAINTczafmy tobie pomagał ? Bo widzę jego kreskę w tej pracy hue hue :lol:
 10. Tyle w temacie. Jakoś nie oszukiwałem ciebie. Nawet nie chce mi się pisać\. Być może już adma nie będziesz miał. Na H@ pisać skargi... Trzeba być tępym.
 11. Musisz dwie reklamy dorobić, bo zrobiłeś je na darmowych domenach.
 12. Hahahaha, masz ssy wstawić, niby nei masz. nie ogarniasz, jezu człeniu, prawie zsikałem się w majtki jak podanie zobaczyłem. _cl

×
×
 • Create New...