Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Dziki_Wunsz

Bank

Recommended Posts

Siemanko :) Ostatnio usłyszałem pomysł o zrobieniu na serwerze tak zwanego "banku" ! Polegało by to na tym ,że po wpisaniu na say'u /bank ,wyświetlało by się menu w którym można by było wpłacać/wypłacać monety . Oczywiście bank był by na hasło ,które dzięki temu zapobiegnie wydawanie monet przez niepożądanych graczy na naszym nick'u . Ostatnio wyszedł taki o to przypadek z graczem o nicku Drapieszny Jaszczomp . Na jego nick'u grał ktoś który wydał mu wszystkie jego monety , a była to spora suma , bo ponad 600 monet . Dzięki temu zapobiegniemy takim o to przypadkom . Liczę , że przyjmie się to na serwerze i spróbujemy go rozwijać . Pozdrawiam Dziki_Wunsz !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha "a była to spora suma , bo ponad 600 monet", dlatego ja zawsze wydaje wszystkie na raz, po co je trzymać? ;) Całkiem fajny pomysł

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nwm czy być na tak czy nie, ponieważ, jeśli będzie coś takiego jak Blaku doda ten plugin na serwer to szybko jakiś gracz się podszyje pod kogoś i założy szybko hasło do banku wpłaci te monety całe to już ma ten grasz przewalone, bo całe monety wpłacił mu do banku,a nie zna hasła wiec nwm.

Tak wiec jest tutaj trochę ryzyko na tym.

No lecz jeśli mówicie że jakiś gracz podszywa się pod kogoś i wydaje monety no to tak że jest to bardzo denerwujące no nie wiadomo jak to będzie z tym.

To już zależy od [email protected] co z tym zrobi :).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...