Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Monster

User
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

 1. Jestem na nie? Widać, że kolo to jakiś idiota, nie ma sensu dawać powodów...
 2. Byłbym na tak, gdybyś ostatnio nie zmniejszył swojej aktywności na forum. Napraw ją i będę na tak. Przyczepiam się, ponieważ UnBanTeam musi być często na fourm.
 3. Ile tych podań kolego?? Każde twoje podanie jest odrzucane, z powodu braku aktywności na serwerze i NonSteama. Napraw najpierw te dwa detale i potem składaj podanie, a nie tak spamujesz bezsensownie. Tym tylko pogarszasz swój wizerunek na forum.
 4. Jestem na NIE, mamy TS'a, który jest o wiele lepszy niż Ventrillo.
 5. Imię Damian Nick: Monster Wiek: 16 Byłeś już w UnBan Team?: Tak, byłem, na niegdyś rizkręconej sieci. Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom: Cóż w weekendy to do 5 godzin, a normalnie w dni robocze, około 3 godzin. Ale zbliżają się wakację i ocenki już prawie wystawione, więc czasu wolnego coraż więcej będzie. Chociaż fakt, że ostatnio byłem mniej na forum, ale to przez wyjazdy za mój region. Kilka zdań o sobie: Na imię mam Damian, ale tak się w szkole przyjęło, że jestem "Danon" mam 16 lat mieszkam na dolnymśląsku, bardzo lubię grać w piłkę nożną, jak i koszykówkę, lubie być pomocny. Interesuje się motoryzacją, czyli modele samochodów, liftingi, rajdy, wyścigi itd. itp. Mam spore poczucie chomuro, zawsze można się ze mną razem pośmiać i w sumie to tyle. Dzisiaj już dość późno i jakoś nie mam weny do pisania // skoro pisałem wyżej, że miałem wyjazdy,a teraz będę już normalnie siedział na forum, to bierzcie pod uwagę to co pisze. Co do postów, to po co mam spamić na złamanie karku, żeby tylko mieć spełnione wymagania na jakąs rangę A co do stażu- minimum miesiąc, a dokładnie jutro mija miesiąc od kiedy tu jestem
 6. Zgadzam się z tym co powiedział wolfnh, fakt faktem, że mógł nie mieć czasu albo mieć zły chumor, ale nawet jak jest w tym UnBan Teamie, to mógł nie zamykać owego tematu, tylko zostawić dla kolegi z UBT, albo obejrzeć demko później kiedy będzie miał czas, zwłaszcza, że EagleEye, podał minuty w jakich ma oglądać, to japi problem pobrać demo, zmienić nazwę na jakąś łatwą i w konsoli wpisać viewdemo z nazwą dema... (lepiej viewdemo, bo można przewijać) sam to robiłem na innej sieci, i to po prostu bułka z masłem
 7. Monster

  Podanie PeReS

  No w sumie moge dać tak Admina na serwerach ogarniasz, na sieci dosyć długo jesteś, i dosyć często w ciągu dnia na niej przebywasz, więc nie widzę pwodów dlaczego miałbym dać Ci niegatywną opinię.
 8. No cóż jestem na małe tak, niby czasami ktoś na tym serwie jest, i fajny mod, ale postaraj się zakupić reklamę serwera i będzie miodzio A wtredy napewno będziesz miał same głosy na TAK!
 9. Jezus... o bana na 5min pisać skarge, w dodatku bez dowodów i jeszcze obrażająć admina, weż się kolego co robisz, a nie takie sranie w banie!
 10. Jestem Na NIE, mało Cię widzę na serwie a w dodatku mała znajomość AMX, i mały staż na forum.
 11. Nick: Monster Ilość warnów: 1 Link do reklam/poradnika/pluginu/paczki: http://cs-staraszkola.pl/viewtopic.php?p=42341#42341
 12. Witam, często zdarza się tak, że gracze kiedy piszą prośby o UnBana piszą, że nie mają swoich screenów w folderze cstrike, ale są w błędzie. Wbrew pozorom odzyskanie tych dowodów czy gracz jest czysty czy też nie, nie jest strasznie trudne, a oto ścieżka do odzyskania zdjęć. Local > VirtualStore > Program Files > Valve > cstrike (Platforma NS)/cstrike_polish (Platforma Steam) Myślicie sobie jak tam wejść nic prostszego ! włączamy "Uruchom" > AppData AppData > Local Local > VirtualStore ( sam dół ) VirtualStore > Program Files Następnie przechodzimy do Valve lub Steam > cstrike lub cstrike_polish I po kłopocie! PS: jakby kto pytał jest on w 100% pisany z głowy. Chyba, że ktoś taki znajdzie
 13. Jestem Na NIE, regulaminów to albo się nie czyta, albo się nie umie czytać ze zrozumieniem mój kolego, wiesz może do czego zobowiżaują punkty do nie wypowiadania się w swoich podaniach? Skoro znasz AMX prawie cały, to zailustruj nam tutaj twój plugin Na forum masz małą aktywność jak i nie umiesz odróżnić czita od wyskillowanego gracza na słuchawkach.

×
×
 • Create New...