Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

(PRO)boszcz

Propozycja klasy

Polecane posty

Witam wpadłem dziś na pomysł no bo skoro jest zwykła klasa szpieg to czemu by nie mogła być klasa szpieg premium.

Posiadała by ona :broń główna to m4a1 i ak47, broń podręczna to P228 oraz Deagle. Klasa miała by 20% na zrespienie się u wroga, 2 rakiety oraz strój wroga mogła by mieć też 3 skoki w powietrzu "ale to już do dyspozycji". Początkowe staty to : 

inteligencja 25; zdrowie 35 ; wytrzymałość 30 ; kondycja 45 ; obrażenia 30 ; skupienie 15.   

Edytowane przez (PRO)boszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za ale te punkty ja rozdałbym tak:inteligencja 0; zdrowie 35 ; wytrzymałość 5 ; kondycja 55 ; obrażenia 0 ; skupienie 0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za ale te punkty ja rozdałbym tak:inteligencja 0; zdrowie 35 ; wytrzymałość 5 ; kondycja 55 ; obrażenia 0 ; skupienie 0.

Popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za mocna z broni dałbym te ak47 i M4 i sam Deagel 2 rakiety i strój wroga wystarczą ewentualnie 2 skoki staty

Inta:0

Zdrowie:30

Wytrzymałość:20

Kondycja:15

Obrażenia:20

Skupienie:5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za mocna z broni dałbym te ak47 i M4 i sam Deagel 2 rakiety i strój wroga wystarczą ewentualnie 2 skoki staty

Inta:0

Zdrowie:30

Wytrzymałość:20

Kondycja:15

Obrażenia:20

Skupienie:5

 

Niech będzie

tylko kondycja 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może tak:

 

Nazwa: Tajniak | As wywiadu | Prowokator

Int: 10

HP: 30

Wyt: 20

Kon: 20

Broń: AK47, MP5, Deagle, smoke

Opis: Ma 20% na zrespienie się u wroga, strój wroga, podwójny skok, (jeszcze coś, nie mam bardzo pomysłu)

 

Rakiet już nie ma na serwerze, a już są klasy z RPG, więc chyba nie ma sensu dawać i tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może tak:

 

Nazwa: Tajniak | As wywiadu | Prowokator

Int: 10

HP: 30

Wyt: 20

Kon: 20

Broń: AK47, MP5, Deagle, smoke

Opis: Ma 20% na zrespienie się u wroga, strój wroga, podwójny skok, (jeszcze coś, nie mam bardzo pomysłu)

 

Rakiet już nie ma na serwerze, a już są klasy z RPG, więc chyba nie ma sensu dawać i Ta propozycja najn

 

Ta propozycja najbardziej mi się podoba i nazwa niech będzie Prowokator  ;)  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może tak:

Nazwa: Tajniak | As wywiadu | Prowokator

Int: 10

HP: 30

Wyt: 20

Kon: 20

Broń: AK47, MP5, Deagle, smoke

Opis: Ma 20% na zrespienie się u wroga, strój wroga, podwójny skok, (jeszcze coś, nie mam bardzo pomysłu)

Rakiet już nie ma na serwerze, a już są klasy z RPG, więc chyba nie ma sensu dawać i tutaj.

to 20% to chyba troszke za dużo (2 razy więcej niż ma zwykły szpieg? jeszcze do tego dwa skoki)

ja bym dał 15% szans na respawn u wroga, ten strój i aby jeden dodatkowy skok. (chyba że liczyliście 1 skok od ziemi + 1 skok w powietrzu = 2 skoki :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to 20% to chyba troszke za dużo (2 razy więcej niż ma zwykły szpieg? jeszcze do tego dwa skoki)

ja bym dał 15% szans na respawn u wroga, ten strój i aby jeden dodatkowy skok. (chyba że liczyliście 1 skok od ziemi + 1 skok w powietrzu = 2 skoki :) )

 

1/5 na zrespienie się to nie jest aż tak dużo jeżeli chodzi o klasę premium. Przykładowo Agent 007 ma 15% na natychmiastowe zabicie z famasa, czyli ~1/7.

A co do skoków to miałem na myśli 1 od ziemi + 1 dodatkowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba Mi się propozycja K!ll3rka.

Jednak ak-47 dla tak dobrej klasy to zły pomysł.

 

To może zamiast ak-47 to mógłby być famas 

Edytowane przez (PRO)boszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mu UMP.45 nie ma tej broni a fajnie by było jakby jakaś klasa ją miała nie ma jeszcze krowy i tarcz :p.

 

Proponuję dać nowemu szpiegowi UMP.45, Galil , P228 , 2 flesze i Dymnego. Myślę że takie uzbrojenie będzie do niego pasowało dodatkowo mogę kilka modeli UMP które szperałem po internetach podrzucić tylko mówię od razu że są one do przeróbki ( mówię o dłoniach i teksturze  ) a sam model jest nawet git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mu UMP.45 nie ma tej broni a fajnie by było jakby jakaś klasa ją miała nie ma jeszcze krowy i tarcz :p.

 

Proponuję dać nowemu szpiegowi UMP.45, Galil , P228 , 2 flesze i Dymnego. Myślę że takie uzbrojenie będzie do niego pasowało dodatkowo mogę kilka modeli UMP które szperałem po internetach podrzucić tylko mówię od razu że są one do przeróbki ( mówię o dłoniach i teksturze  ) a sam model jest nawet git.

 

Napewno nie ump45 jak juz coś to mp5 z famasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmyślałem tak o tej klasie i doszedłem do wniosku ze pasuje tutaj jednak UMP.45 i nie wiem można by było dodać famasa lub mp5

Edytowane przez (PRO)boszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak ak-47 dla tak dobrej klasy to zły pomysł.

 

To jak kałach zły to może AUG?

Dlaczego?

Nie ma go na serwerze, a jest to dobra broń, ma zbliżenie więc trochę łatwiej na większe odległości. A zamiast MP5 dać w takim razie UMP, bo MP5 jest lepszą bronią od UPM, więć żeby nie było, że klasa będzie za mocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Gefallen
      Nazwa Klasy: Hacker
      Broń: HK UMP
      Kondycja: +20
      Health: -10
      Podczas stania nie ruchomo, Gracz z tą klasą będzie się robił coraz mniej widoczny.
      Specjalna umiejętność pod klawiszem C: W polu rażenia 300(+int) graczom zostanie odwrócona konfiguracja poruszania się (W = S, A = D etc etc.) jak i Myszki (LPM = PPM, Odwrócony Ruch myszką)  przez 5 sekund.
       
    • Przez YsIo
      Kiedyś proponowałem black'owi pewien pomysł, mianowicie co byś Cię powiedzieli aby do coda dodać dm ? Oczywiście to by się wiązało z nowym balansem klas. W sieci mało jest już takich serwerów, a jeżeli są to są oblegane przez graczy co by na pewno pomogło w rozwoju sieci. 
    • Przez AreS DD2
      Ostatnio chyba jest krucho z serwerami, opłatami etc.
      Może by tak znieść darmowe admina, vipa i rezerwację slota dla kandydatów na adminów na serwerze dd2? 
      Wtedy jakiś przychód by się już pojawił, można zawsze troszkę podnieść ceny usług na innych serwerach, gdyż wszystkie dostępne bajery są za psie grosze.
    • Przez SynTheTic
      Witam, chciałbym zaproponować nowe modele broni (p 90), ponieważ zauważyłem, że są nowe i trochę ładniejsze od tych teraźniejszych. Oto linki do nich:
      http://cs-bg.info/skin/4413
      http://cs-bg.info/skin/3490
      http://cs-bg.info/skin/2005
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...