Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ChciwaBabaZRadomia

User
 • Content Count

  75
 • Joined

 • Last visited

About ChciwaBabaZRadomia

 • Rank
  Aktywny
 • Birthday 08/06/1994

Podstawowe informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Lublin
 • Skype
  dlaludzi94

Recent Profile Visitors

1,073 profile views
 1. Dajcie mu UMP.45 nie ma tej broni a fajnie by było jakby jakaś klasa ją miała nie ma jeszcze krowy i tarcz . Proponuję dać nowemu szpiegowi UMP.45, Galil , P228 , 2 flesze i Dymnego. Myślę że takie uzbrojenie będzie do niego pasowało dodatkowo mogę kilka modeli UMP które szperałem po internetach podrzucić tylko mówię od razu że są one do przeróbki ( mówię o dłoniach i teksturze ) a sam model jest nawet git.
 2. Tak -Ogar -Wiek ( spełnia wymagania) jeden minus to Steam wrzuć link do swojego steama to możesz zostać adminem. - Owszem brakuje czasami admina na serwerze zwłaszcza na codzie.
 3. Twój nick: ChciwaBabaZRadomia Nick oskarżonego: Flisha HAXCON Serwer: DD2 Mapa: Wiadomo STEAM ID/IP: "flisha^ HAXCON" 1908 VALVE_0:4:1387847619 7 14:42 69 0 Rodzaj cheata: WH ( na początku był aim ale jak go zdemaskowałem to wyłączył i przeniósł się na WH) Dowody: http://www81.zippyshare.com/v/MuOzQ8uS/file.html Takie o to piękne demko widać że Wh używa jak od środka idzie na A i z dołu próbuje załatwić chamsko przez ścianę . Koleś zasługuje na więcej niż bana. Tak się zapierał że nic nie ma że aż mnie wnerwił tak bym demka nie wrzucał.
 4. Chcieli zaproponować to co jest w linku od spartana czyli ks odblokowuje możliwość wykupienia za nie odpowiednie przedmioty sentrygun czy zwiad UAV im więcej osiągniesz ks tym lepsze itemy się odblokowują.
 5. nie no luzik tylko wyrażam swoją opinię chyba mogę ją wyrazić ? zresztą widać że pisałeś na kom. bo dopisałeś że byłeś w niemczech a mi by się nie chciało laptopa tyle taszczyć (sry off top)
 6. moc perków jest do dyskusji ale sam perk jest nawet nawet tak mi się przynajmniej zdaje. dobra to rakie będzie miał 2 a zdrowie do 25 hp krowa niech zostanie. Rakiety można całkiem wywalić ale niech @Black oceni te perki i ew. te statystyki zdegraduje pod jego wymagania. Moim zdaniem bardzo Codowe te perki a kilka z nich nie ma na innych serwerach ( tak błąkam się po innych serwerowniach i robię rekonensans dobrych perków ew. wymyślam takie których jeszcze nie ma) Np nigdzie nie można kamer stawiać ew. Mają tzw rakiety zdalnie sterowane i stawiają automatyczne gatllingi za tzw. Punkty killing spree im więcej zlikwidujesz naraz tym więcej masz punktów i możliwości a mi się wydaje że powinno się takie rzeczy pozwolić kupywać za kasę tą meczową ( te z których się korzysta kupując kałasza na dd2 ) tylko by była ograniczona liczba użyć według lvl.
 7. Fajne perki tylko księga nostradamusa nie pasuje i poświęcenie bo za mocne poświęcenie ma swój zamiennik jako autodestrukcja tylko autodestrukcja działa że w twoim najbliższym otoczeniu zabija a jak wszyscy pójdą np: na długą i aktywujesz to cały team pójdzie i 11 osób w teamie to 11 fragów i jedna śmierć za potężny perk nawet jak by dać do premium a reszta wydaje się spoko
 8. czyli że mogą ich używać tylko osoby które wykupiły premium tak jak jest na WM.
 9. Ładne modele sobie wrzuciłeś aż mam ochotę się zapytać czy podrzucisz linka do nich ? Albo chociaż na Upload jakiś wrzucisz np zippyshare.com
 10. wrzucam tu perki z tematu killerka te moje nikt nie odpisał więc pomyślałem że nikt nie przeczytał zamieszczę je do nowego tematu a jak widzieliście to proszę odpowiedzieć do zamknięcia. Zew walki - (działa 5-10 s w zależności od int) zadaje 2x większe obrażenia po użyciu perk znika pancerniak - przez 5-10 s (tak jak wyżej) jest nie do zabicia po użyciu perk znika Dron - Na mapie pojawia się dron sterowany przez gracza po użyciu znika lecz działa dopóki ktoś drona nie zestrzeli ( wyt drona: 50 hp) Heavy gun ( um. premium) - Dostajesz minigun ( albo krowe) ruszasz się wolniej ale masz więcej o 50 pkt hp dodatkowo dostajesz RPG i 4 rakiet Pawulon - możesz użyć na każdym z martwych wrogów żeby nie wyleczył go medyk ( blokuje działania medyka ) AllahuBuggy - Zdalnie sterowany samochodzik sterowany przez gracza tylko myszka ( caly czas jedzie do przodu) po dotarciu do celu ( przeszkody ( pomijając schody ) eksploduje z obrazeniami 110 , można go zestrzalić lecz wybuchnie. Kosiarz - gracz dostaje meczete i dodatkowe 300 hp niestety tylko maczetą może walczyć jest odporny na noże ( na inną broń tak) przenikliwy Iwan - Gracz dostaje 3 kamery które sobie ustawia jak miny po zużyciu wszystkich ponownie wciska "c" i może przyglądać się przez nie widzi je cała drużyna ( dobra dla ct jak nie ma kto pilnować BS`ów albo tt hostów )
 11. Zbanowany bo sam wpadł. A jak wrzuciłem skargę to nikt nie zareagował dobra po ptokach temat do zamknięcia.
 12. Mój nick: Jak na forum nick oskarżonego: qtaz serwer: COD mapa: cs_italy steam ID/ IP ( komenda status w konsoli ) : "qtaz" 838 STEAM_3:0:1268206063 16 07:45 42 0 Rodzaj czita ? : Chyba wszystko naraz. Zdecydowanie AIM+WH Dowody demko :http://www64.zippyshare.com/v/qhDJ1s73/file.html(pod koniec ładnie widać haxy ) (sory pomyliły mi się demka na początku teraz są dobre)
 13. Ja mam nową postać z nowymi umiejętnościami ( pewnie jako premium) S.T.A.L.K.E.R int-5 hp-10 wyt-0 kon-10 broń: AK , 2x Flesze i HE opis: Za każde zabicie jest szansa na odzyskanie części amunicji lub zdrowia ( w ciele znalazł apteczke lub magazynki ) Natychmiastowe zabicie nożem nowe umiejętności: Zew walki - (działa 5-10 s w zależności od int) zadaje 2x większe obrażenia po użyciu perk znika pancerniak - przez 5-10 s (tak jak wyżej) jest nie do zabicia po użyciu perk znika Dron - Na mapie pojawia się dron sterowany przez gracza po użyciu znika lecz działa dopóki ktoś drona nie zestrzeli ( wyt drona: 50 hp) Heavy gun ( um. premium) - Dostajesz minigun ( albo krowe) ruszasz się wolniej ale masz więcej o 50 pkt hp dodatkowo dostajesz RPG i 4 rakiet Pawulon - możesz użyć na każdym z martwych wrogów żeby nie wyleczył go medyk ( blokuje działania medyka ) AllahuBuggy - Zdalnie sterowany samochodzik sterowany przez gracza tylko myszka ( caly czas jedzie do przodu) po dotarciu do celu ( przeszkody ( pomijając schody ) eksploduje z obrazeniami 110 , można go zestrzalić lecz wybuchnie. Kosiarz - gracz dostaje meczete i dodatkowe 300 hp niestety tylko maczetą może walczyć jest odporny na noże ( na inną broń tak) przenikliwy Iwan - Gracz dostaje 3 kamery które sobie ustawia jak miny po zużyciu wszystkich ponownie wciska "c" i może przyglądać się przez nie widzi je cała drużyna ( dobra dla ct jak nie ma kto pilnować BS`ów albo tt hostów ) Mam więcej pomysłów jak ktoś chce to coś rzuce narazie tyle.
 14. No w 2 dni mam prawie 50 lvl i rank 16 trochę za szybiutko ten level wchodzi a zniechęca nie mało. Zwiększyć ilość expa do next level i tyle
 15. Składam propozycję o umieszczenie na serwerach VoteBan Czemu? : Czasami nie ma administratora a odpaleńcy sobie latają. Odciąży to napewno adminów Jak ma VoteBan wyglądać: Trwanie: jedną mapę Wywoływanie scryptu : /voteban Jeden użytkownik inicjuje i wszystkim wyświetla się "tak" lub "nie" Potrzebna liczba głosów do zbanowania : 3/4 liczby graczy na serwerze PS: Przepraszam pomyliłem działy proszę moderatora o przeniesienie Tematu do odpowiedniego działu

×
×
 • Create New...