Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ProSzymix

User
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

About ProSzymix

 • Rank
  Aktywny
 • Birthday 08/07/1998

Podstawowe informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska, Ostrów Wlkp. 63-400
 • Gadu-Gadu
  21310690
 • Skype
  szymon.trawinski

Recent Profile Visitors

2,451 profile views
 1. Imię: Szymon Nick: ProSzymix Wiek: 17 Staż w Counter-Strike: ok. 6 lat z przerwami Byłeś/aś już administratorem serwera?: tak i to wiele razy. Znajomość AMXX (Zgodnie z naszą skalą): 4 Link do konta STEAM, na którym grasz: nie posiadam (jeszcze w tym miesiącu mogę kupić jeśli to takie konieczne :) ) Posiadasz działający mikrofon?: tak Dlaczego chcesz zostać administratorem?: Ponieważ często bywam na serwerze i zauważam niedobór administracji. Niektórzy korzystają z sytuacji i że tak powiem nie potrafią upilnować swojej kultury osobistej jak i plików gry(cheaty) ;), posiadam również doświadczenie w administrowaniu serwerem ponieważ posiadałem niegdyś kilka własnych. Mam nadzieję że podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie, z góry dziękuję :)
 2. i jutro w sumie to dzisiaj, znowu melanż ;D

 3. ProSzymix

  Nowa klasa

  tej nieśmiertelności tak z 1,5s-2s był dał :)
 4. i znowu zrobione ;)
 5. Proponuję usunąć perk Shodgun BlackDeada ponieważ gdy ktoś go ma.. to nie ma gry. nie ukrywam że fajnie się gra z tym perkiem ale wtedy inni tracą całą zabawę z gry, a osoba posiadająca ten perk ma staty 74 zabicia na 4 zgony... Tak więc moim zdaniem ten perk jest za dobry i trzeba go usunąć albo chociaż osłabić. Może być on również powodem zmniejszenia się liczby grających na serwerze ponieważ gdy przez całą mapę mają dostawać łomot od jednej i tej samej osoby to się robi nudne i wychodzą.
 6. i czy aby na pewno wpisujesz poprawne, napisz do blacka czy czasem nie zrobił literówki przy ustawianiu ci hasła
 7. Nazwa: Grenade Trail 1.0 Autor: Jim Opis: plugin dodaje (jak w temacie) kolorową smugę za granatami (jak ustawić kolor poniżej), dzięki niej możemy poznać tor lotu granatu. Cvary: grenade_tr ( Optymalnie: 2 ) 0 - wcale (oryg. "None") 1 - losowe (oryg. "Random Colors") 2 - specyficzny/wybrane (wybierasz za pomocą poniższych cvarów) (oryg. "Nade Specific") 3 - teamu/druzyny (oryg. "Team Specific") grenade_he "255000000" ustaw kolor dla granatu HE (255 000 000 - czerowny) grenade_fb "000000255" ustaw kolor dla Flashbang (000 000 255 - niebieski) grenade_sg "000255000" ustaw kolor dla Smokegrenade (000 255 000 - zielony) Instalacja: - Standardowa Wymagane Moduły: - csx Screenshot:
 8. powalająca grafika, już mi się podoba ;D
 9. dokładnie, ta niewidzialność zbędna, a tylko ludzi że tak powiem "denerwuje" bynajmniej mnie skoro "Przemytnik" to może dodatkowa umiejętność taka że raz na rundę pod jakimś klawiszem (bind'em) może sobie uzupełnić zapas amunicji.
 10. Takie na szybko, chociaż pewnie od tamtego czasu już sobie poradziłeś (sorki jeżeli się nie spodoba ale nie dałeś żadnych informacji jak to ma wyglądać)
 11. zamuł po weekendzie nadal trwa.. o.O xd

 12. siemanko, wbijaj również na inne serwery (polecam codmod'a )

×
×
 • Create New...