Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam, wiem, że były już propozycje tej klasy, nawet ostatnio była propozycja tej umiejętności przy innej klasie ale postanowiłem napisać ten temat, może jednak przejdzie.

A dokładnie chodzi mi o klasę z nieśmiertelnością.

 

Nazwa: Zwiadowca

Int: 0

HP: 15

Wyt: 5

Kon: 25

Broń: MAC 10, HE, Smoke

Opis: Ma 1s nieśmiertelności na rundę, zadaje o 5(+0.2 int) DMG więcej z MAC

 

Podobna postać jest na WM i pograłem nią trochę i według mnie naprawdę spoko klasa. Tutaj zmieniłem tylko trochę staty.

 

Co o tym myślicie? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie jest za słaba? 

tej nieśmiertelności tak z 1,5s-2s był dał :)

​Raczej nie jest za słaba, jak się trochę LVLa wbije to będzie git :D Chyba, że masz jakiś pomysł jakby ewentualnie ulepszyć to pisz xD

Jak dla mnie też może być 2s nieśmiertelności ale Black zazwyczaj pisał o 1s :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając tamten temat myślałem, że będzie tam niewidzialność, ale jak tam będzie nieśmiertelność to ok. 

Ale jeżeli jest tam jednak niewidzialność to Black by mógł tu zajrzeć i odrzucić albo przyjąć propozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając tamten temat myślałem, że będzie tam niewidzialność, ale jak tam będzie nieśmiertelność to ok. 

Ale jeżeli jest tam jednak niewidzialność to Black by mógł tu zajrzeć i odrzucić albo przyjąć propozycję.

​Piszesz dużo propozycji klas i żadna nie przekonała H@. Namyśl się trochę bo klasy np. nie mają w statystykach danego skupienia czy obrażeń. W tej klasie z crysis chyba będzie niewidzialność, a poza tym nie trzeba dodawać 5 klas naraz. Wystarczy jedna. Zaproponuj za miesiąc to może po kolejnym resecie BD ją doda, a na razie daj sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie ma sensu dawać na początku klasie punktów w skupienie/obrażenia. Dla mnie po to są dodane te umiejętności żeby je rozwijać podczas gry, a nie żeby mieć na początku, np: +10% więcej DMG, czy szybsze zdobywanie PD.

Tak masz rację, że pisze sporo propozycji, bo gram tu już rok i fajnie by było żeby serwer się rozwijał, było coś nowego co umiliłoby grę i zachęciło nowych graczy. Póki co tutaj się Black jeszcze nie wypowiadał, więc nie wiesz czy go przekonała ta propozycja czy nie.

Co do klas, to tak wiele zostało odrzuconych, ale klasa Ninja jest moją propozycją i jest na serwerze, podobnie jak perk P90 Kaprala.

To nie jest dział z podaniami o admina, że trzeba pisać co jakiś czas, więc propozycje klas, perków itd mogę pisać codziennie, a nie co miesiąc. Lepiej napisać wcześniej, szczególnie teraz, gdy serwery są resetowne, żeby był czas na ewentualne poprawki i być może dodanie nowych klas. A to, że będą dodane 2,3 czy więcej  klas to według  mnie plus, bo będzie większa różnorodność na serwerze, jak i będzie w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klasa gotowa.
Broń, którą posiada to SG, gdyż tylko jedna klasa ją posiadała.

Temat został zamknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...