BlaQ517

TeamSpeak 3

Ostatnie wizyty

27461 wyświetleń profilu
  1. Wszystkiego najlepszego! :)

2. only bf2+dd2 szuka sieci :D

Odpada ze względu na ten darmowy hosting. Mogę Ci postawić serwer u nas na dedyku,
  3. Witam!

Kupiłem konto z grą Dont starve together nie przysłałes mi jeszcze steam guarda prosze o szybki kontakt na e-mail annawierzchowska@op.pl

1. Ewelina Lisowska

Ewelina Lisowska

I tak sie nabija licznik uzytkownikow na forum .

4. Changelog - Zmiany na serwerze Call of Duty Mod

18.02.2018
  5. Zmiany w Ninji

Widoczność na nożu zmniejszona do 12%. Obrażenia z noża zwiększone (33% +0.6 int).
  6. Nowa Klasa

Klasa dodana, użycie na X. Tak myślę, może lepiej gdyby wybuch następował automatycznie gdy zginiemy lub opcja użycia na X a jeśli padniemy nie wykorzystując tej mocy to wybuchnie przy śmierci? Bo tak to chyba trochę słaba ta klasa.   Granatów nie dałem bo można je kupić w sklepie za dolary, których nie ma na co wydawać.
  7. Zgłaszał czterów do mnie na steam + Wiek + Staż w CS + Znajomość SM +   Podanie zostało zaakceptowane. Temat został zamknięty.
  8. Nowy Perk

Dobre   W takim razie dodaje 2 perki: Kocur - Dostajesz 25 kondycji oraz możesz podskoczyć w powietrzu Żabka - Możesz podskoczy 3 razy w powietrzu (łącznie 4 skoki)
  9. Nowy Perk

A może tak?    Nazwa: Kocur    Opis: Dostajesz 10 kondycji oraz możesz podskoczyć w powietrzu
  10. Nowa Klasa

Świetny pomysł.   Jaki klawisz proponujesz? Pod C jest użycie perku, może Z/X? Co do broni to chyba aK-47 pasuje do tej klasy.
  11. Changelog - Zmiany na serwerze only de_dust2

12. Podanie zostało zaakceptowane. Zgłoś się do mnie Temat został zamknięty.
  13. Podanie zostało zaakceptowane. Temat został zamknięty.
  14. [Zaakceptowane] Podanko

Podanie zostało zaakceptowane. Temat został zamknięty.
  15. Dodano w sklepie możliwość zakupu farbek, nieśmiertelników oraz złota (Dzięki @Smike :) za pomysł). Rabat przy zakupie większych pakietów.     Zapraszamy - sklep.cs-staraszkola.pl