Jump to content
--:--
Cs-StaraSzkola.pl Sieć serwerów multiplayer

BlaQ517

Owner
 • Content Count

  3999
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  53

Everything posted by BlaQ517

 1. BlaQ517

  Pomożecie? :)

  Kawałek kuzyna pimpa, pomóżmy wypromować Z góry dzięki. jeśli komuś zależy dodajcie odpowiedź a nagrodzę reputacją.
 2. Ten serwer nie należy już do naszej sieci. Adres aktualnego forum masz w powodzie bana.
 3. Gry na STEAM za darmo, może komuś coś podejdzie. 10 Second Ninja X https://store.steampowered.com/app/435790/10_Second_Ninja_X Showdown Bandit https://store.steampowered.com/app/1076280/Showdown_Bandit/ Interkosmos https://store.steampowered.com/app/579110/Interkosmos/ DLC do Tennis World Tour: https://store.steampowered.com/app/830940/Tennis_World_Tour__Caroline_Garcia/ https://store.steampowered.com/app/830910/Tennis_World_Tour__Denis_Shapovalov/ https://store.steampowered.com/app/830920/Tennis_World_Tour__Alex_De_Minaur/ Promocja ograniczona czasowo, większość do dzisiaj.
 4. Dodane, dziękuję za propozycje. Oto aktualna lista map: Nie usuwałem cs_rats_flat_csz i rats4_final bo według mnie są świetne, może ktoś inny się wypowie?
 5. GTA 5 za darmo do odebrania na platformie epicgames.com https://www.epicgames.com/store/pl/product/grand-theft-auto-v/home Nie znam szczegółów.
 6. Podpisuje się pod tym. Albo u Ciebie albo na serwerze jest niepoprawny plik mapy. 99% szans, że u Ciebie, jednak w dzień to zweryfikuję. Dziękuję za zgłoszenie.
 7. Bardzo dziekuje za propozycje, postaram sie jak najszybciej wdrozyc. Odnosnie szablonu to ciemna wersja zostanie stworzona po pelnym ukonczeniu obecnego i na jego podstawie. Mile widziane każde kolejne uwagi.
 8. Też na tak, znam poza tym grał wcześniej na serwerach.
 9. Gracz został odbanowany. Temat został zamknięty.
 10. Prosimy o oddanie głosu na nasze serwery: Call of Duty Mod CS:GO Free for All Każdą pomoc zostanie nagrodzona punktem reputacji, wystarczy napisać "Gotowe". Głosy można oddawać co 24h.
 11. Piękna i mądra kobieta, szanuję i polecam! :)

 12. Wszystkiego najlepszego!

  1. Sn1CkY

   Sn1CkY

   Dzięki :)!

    

 13. Podanie zostało zaakceptowane. Temat został zamknięty.
 14. [COD] Konkurs na najwyższy poziom - marzec-kwienień 2018 Nagrody: VIP + Premium na okres 30 dni VIP lub Premium na okres 30 dni VIP lub Premium na okres 15 dni Zasady: - W konkursie może wziąć udział każdy. - Zabrania się używania wszelkich wspomagaczy (osoby czitujące nie otrzymają nagród+zostaną zbanowane). Lista osób z najwyższym poziomem dostępna na serwerze po wpisaniu na czacie /ranking. Zakończenie w dniu 30.04.2018r. Powodzenia!
×
×
 • Create New...