Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
CrAzY

Skarga MastHer

Recommended Posts

Twój nick w grze: Trance

Nick oskarżonego admina/gracza: MastHer

IP oskarżonej osoby: Admin znacie ..

Steam ID oskarżonej osoby: Admin nie ce mi się dawać

Data, godzina, mapa zdarzenia: dust, eldorado, westwood

Opis Sytuacji: Nie banuje, nie sprawdza, nie wchodzi na spectors , cały czas gra

Dowody: Gracze

O co prosisz: O ogarnięcie Tego Admina

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Fakt admin nie powinien się tak zachowywać ale może wypowie się jakiś moderator lub chociaż oskarżony?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiem tak gram a co mam cały czas siedzieć na spekcie? Widzę coś na u@ to sprawdzam jak muszę się upewnić to wchodzę na spect a jak ewidentne wh to banuję proste. Ludzie ja też chce pograć ze jestem adminem to nie znaczy ze muszę cały czas na spect siedzieć i być na wasze każde życzenie!!!!!!! Jak tak bardzo chcecie mogę zrezygnować z funkcji admina!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja chcę stanąć w obronie admina. MastHer jest dobrym adminem. Co do tej sytuacji co mówi CrAzY, to nie masz do końca racji. Grałem przez te 3 mapy i nie chciałbym się osobiście znaleźć w takiej sytuacji jak On. Na serwerze jest 22 sloty + 1 hltv. Powiedzmy że na 22 graczy połowa Ci spami na u@, że ktoś ma wspomagacze, tylko dlatego, że go zabija. Osobiście nie mam pretensji do MastHer'a. Bo słusznie reagował. To że nie jest na spekcie to nie znaczy że nie można kogoś sprawdzić. Sam osobiście jedną osobę sprawdzałem podczas gry i zgłosiłem go i jak do tej pory nie widać prośby o ub. Admin jest sam na 21 innych graczy. Co prawda był DEADPOOL, ale nie wiem czy był aktywny na serwerze bo ani nie pisał nic, ani nie grał. To nie jest CoDMod, czy DD2 gdzie adminów jest sporo i konsultują między sobą, pomagają sobie. Nie wiem czym to jest spowodowane lecz na Westernie oraz Paintball'u jest za mało adminów. Według mnie to jest za mało adminów na tych 2 serwerach co skutkuje brak współpracy oraz brak pożądanego efektu graczy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też chciałbym stanąć jako obrońca MastHera. Jak już przeczytałem i sam zresztą widziałem grając na serwerze paintball mod MastHer jest jedynym adminem który jest bardzo aktywny na tym serwerze i wkłada w swoją pracę całe serce. Rzadziej widywałem DeadPoola. Spróbujcie wejść w skórę admina przy sytuacji kiedy naprawdę jest mu ciężko cokolwiek ogarnąć, skoro gdy on zajmuje się jednym cziterem i go obserwuje, podczas gdy na serwerze śmiga z takich 3 odpałów. Ze swojego własnego doświadczenia wiem że jeżeli mam 2 lub 3 odpałów na dd2, a jestem jedynym adminem w tej chwili dostępnym, to staram się jednego ogarnąć by dać mu bana, a jeżeli jest czysty to obędzie się bez tego i przejść do obserwowania kolejnej podejrzanej osoby. Najgorsze jest w tym wszystkich gdy obserwując jednego gracze notorycznie, ale to notorycznie spamują mi na tym u@. Wystarczy jak gracz napiszę raz nick podejrzanego, a admin po zakończonej czynności zajmie się kolejnym. Masther jak ja, Kat, czy inny admin serwerowni cs-staraszkola.pl mają tylko dwie ręce i nie raz jest naprawdę nam ciężko by na serwerze było czysto. Zrozumcie go i nas :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crazy gdybyś ty był adminem i Ciebie by taka sytuacja spotkała co spotyka nie jednego Administrator tej serwerowni to byś inaczej mówił :) Nieraz naprawdę jest ciężko.

Załóżmy gdy obywatele danego kraju chcą w nim coś zmienić na lepsze, to oni starają się to uczynić. Jeżeli chcesz by nie grali cziterzy, to kup steam, złóż podanie i po przyjęciu pomagaj serwerowni...

Nie prawdaż że to jest proste i logiczne?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...