Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CrAzY

User
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

 1. Znikam z tego o to forum, mam dość animal'a, i administracji typu moderatorów. Ktoś próbuję pomóc to macie to w dupi*!
 2. Mam taką propozycje. Można by zrobić konkurs na pb o nazwie "Mistrz Fragów" Kto zbierze 3000 fragów dostaje nagrody, jakie jeszcze nie wiem. Wiem Wiem, był ostatnio reset i to trochę za wcześnie, ale gdy będzie kolejny by można to zrobić. Jest to łatwy konkurs. Czekam na wasze reakcję.
 3. Na Ss'ie napisane że miał celownik u AWP, bez przybliżenia, dobrze zrobił admin.
 4. Napisz do Steam'a najlepsze rozwiązanie. Będziesz musiał im to jakoś udowodnić że to twoje konto, możliwe że się przyda klucz. https://support.steampowered.com/
 5. Jest to beznadziejne tak jak kolega wymienił wyżej, w dodatku każdy tak o sobie może napisać czyiś nick ze złości i powciskają tak.
 6. Nick oskarżonego: BaRaN Nick oskarżyciela: CrAzY- Trance Powód skargi: Nie wiem czy on chce posty nabijać czy co, udaję że ss'ów wstawić nie umie czy co, ciągle robimy tym spam! Dowody: http://cs-staraszkola.pl/ban-na-perm-za-nic-vt15325.htm,http://cs-staraszkola.pl/dostalem-perma-za-nic-vt15324.htm || http://cs-staraszkola.pl/ban-za-nic-vt15322.htm || http://cs-staraszkola.pl/ban-na-perm-za-nic-vt15312.htm Czego oczekujesz: Warna !
 7. Wydaję mi się że powinno być 10%, joker ma 3 skoki. fajne skille, na początek dużą kondycje + to że ma kamuflaż 40 %, a Shadows skille, i niewidke + że 20-30 %
 8. Tak +steam +wiek +mikro Wszystko ładnie fajne, tylko wydaje mi się że to za duży obowiązek na 2 serwach adm, będziesz miał spam na pb odpał, i na drugim. Myślę że to trochę ciężko. Ale trzymam kciuki za Cb.
 9. Nie mogę wbić na niektóre mapy na pb np de_paintball. Piszę could not connect- full ale było 19/23, ktoś pomoże ?
 10. CrAzY

  Sloty

  Ale mi chodzi jak by coś zostało, lub coś miał, na pb najwięcej tu Black zarabia. I Ztego raczej utrzymuje forum i serwer.
 11. CrAzY

  Sloty

  Myślę że Black ma dużą pieniążków z tej nowej rangi, wraz z tym można by powiększyć sloty na pb, tam jest przeważnie full, i zrobić dla vip'ów sloty 2/3 bo jest ich dużo. Jeżeli nie stać na to forum proszę o zamknięcie tematu. Pozdrawiam: CrAzY

×
×
 • Create New...