Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

κυвɑ.

[Propozycja}Nowa ranga na forum i poniekąd nowa funkcja.

Polecane posty

Mam taką propozycję aby dodać na forum rangę: MultiAdmin.

Chodzi w tym o to że nie którzy admini spisują się dość dobrze na swoich stanowiskach i mógłby występować swego rodzaju awans na ową rangę.Przykładowo:

Mamy admina DD2 i ten admin dobrze się spisuje nie ma skarg jest szanowany itp.Admin DD2 pogrywa również na Cod'zie i zostaje awansowany na zasadzie bycia \adminem na obydwu serwerach.Po co to ? Po to by zmniejszyć ilość "niekompetentnych" adminów i w razie gdy na cod'zie szaleje heater a nie ma admina administrator dd2 mógł interweniować.

Mam nadzieje że zrozumieliście w razie pytań pisać pod tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Można wprowadzić bardzo fajna opcja :D

Pozdro Kat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem ale to bez sens jest. Owszem zdarza się taka sytuacja że potrzebny jest admin. Lecz po co tworzyć rangę dla 2-3 osób. Nie każdy admin nadaje się na pilnowanie porządku na dwóch serwerach. Niekiedy admin nie potrafi zająć się dobrze jednym serwerem. Dobra teraz wrócę do sedna sprawy. Otóż jak ktoś chce być adminem na serwerze drugim czy trzecim i daje sobie dobrze radę to po co mu nadawać 3 rangę? Masz każdą rangę admina na forum, różne odcienie (był jeden kolor, to ludzie narzekali), co odróżnia adminów. Wystarczy wejść w daną grupę, zobaczyć kto jest adminem tego serwera i skontaktować się z nim. Takie jest moje zdanie, wydaję mi się że jest to zbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to besens, po co to komu, jeżeli będzie więcej adminów nic się nie stanie, jeżeli będzie miał wiele skarg to mu się go usunie= Proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CrAzY, Zaczniesz pisać po polsku ? Ciężko zrozumieć te twoje wypociny.

W tym chodzi o to żeby nie przyjmować zbyt wielu nie ogarniętych ludzi do administracji (np. takich:którzy nie umieją zdania sklecić z sensem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem o co chodzi. Na wielu serwerowniach jest ten "Trick".

Po prostu zwykły admin awansuje na Multi admina. Sama nazwa wskazuje iż ma posadę admina na WSZYSTKICH SERWERACH i w razie czego on może interweniować na innym serwerze (np. Western mod)

Według mnie ten pomysł jest dobry, ze względu iż brakuje tutaj administratorów na cod modzie i paintball modzie.

Jestem na tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również jestem na tak.

Takich sytuacji, w których przydałaby się taka osoba nie trzeba nie wiadomo gdzie szukać - przykładowo dziś - Cod nie działał, a online było 4 adminów [z coda]. Na westernmodzie latały czity, ale nie miał ich kto zbanować, bo brakuje tam adminów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak

Ta ranga się sprawdza na innych sieciach i jest bardzo dobra. Dobrze, że ktoś poruszył ten temat bo naprawdę się to przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie dostawał admina na drugim serwerze bez opłaty ? ciekawe z czego serwer będzie się utrzymywać ... . Jestem na nie . Nikt nie będzie tego kontrolować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem ale to bez sens jest. Owszem zdarza się taka sytuacja że potrzebny jest admin. Lecz po co tworzyć rangę dla 2-3 osób. Nie każdy admin nadaje się na pilnowanie porządku na dwóch serwerach. Niekiedy admin nie potrafi zająć się dobrze jednym serwerem. Dobra teraz wrócę do sedna sprawy. Otóż jak ktoś chce być adminem na serwerze drugim czy trzecim i daje sobie dobrze radę to po co mu nadawać 3 rangę? Masz każdą rangę admina na forum, różne odcienie (był jeden kolor, to ludzie narzekali), co odróżnia adminów. Wystarczy wejść w daną grupę, zobaczyć kto jest adminem tego serwera i skontaktować się z nim. Takie jest moje zdanie, wydaję mi się że jest to zbędne.

Wydaje mi się że mówisz tak ponieważ sam się nie dostałeś na to stanowisko, a zmieniłbyś zdanie jakbyś trochę pograł.

Ja osobiście jestem za wprowadzeniem czegoś takiego, ponieważ lubię pograć sobie na PB, ale kiedy już te 2-3h się przegra to trzeba zagrać w coś innego i właśnie zainteresował mnie WM. Tam też właśnie gram, też około tyle i wchodzę raz tu raz tu, a adminów nie ma. [No chyba że na PB ^^]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...