Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

TEXiT.

DD2.

Polecane posty

Twoje imię: Kacper

Twój wiek: 14

Aktualny mod : DD2

Ilość slotów : 16+1

Link do GT: Brak, serwer będzie powstawał.

IP serwera: - - -

Lokalizacja serwera : PL-Warszawa

Hosting : OwnSerwer - Na początek

Kontakt z Opiekunem Serwera:

GG: 21314417

Steam: z0nk390

Jak długo posiadasz serwer: Nowy.

Dlaczego chcesz dołączyć : Sieć jest bardzo fajna, a brakuje dobrego DD2.

Gdzie się dowiedziałeś o naszej sieci : Od kolegi, który grywa u Was na PB.

No to teraz kilka słów. Pewnie mnie odrzucicie i wyśmiejecie tylko dlatego, że serwer jeszcze nie powstał. To teraz ja Wam coś powiem. Dla mnie najpierw ważne jest zdobyć sieć, potem skupiam się na reklamowaniu jak i konfigurowaniu serwera. Pamiętaj, że każdy człowiek ma jakiś plan i potencjał do tego, aby zrobić z nowego serwera coś wielkiego. Ja będę starał się Wam pokazać ten potencjał. Będę z zaangażowaniem reklamował serwer, wydawał wszystkie oszczędności na serwer i na jego reklamę. Serwer będzie opłacony z góry na 3 miesiące, co daje nam dużo promocji jak i konkursów z nagrodami. Moim głównym celem będzie rozwinięcie serwera w jak najszybszym czasie po zdobyciu sieci. Jestem również grafikiem dzięki czemu mam więcej pieniążków, a większość płatności to SMS i będą od razu szły na reklamę serwera. Jako, iż jestem grafikiem to sieci będę mógł oferować darmowe projekty, tylko dlatego że będzie u Was mój serwer. Mam nadzieję, że we¼miecie sobie do serca co tutaj napisałem. Mam nadzieję również, że rozpatrzycie to podanie.

Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli faktycznie wszystko będzie wyglądało tak jak nam to opisałeś to będę skłonny dać Ci Tak.

Widać, że jesteś jak na swój wiek ogarnięty i mam nadzieję, że serwer zostanie przyłączony do sieci bo brakuje nam tutaj dobrego DD2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Ja również jestem Za. W każdej sieci powinien być FFA lub DD2 :)

Bez tego to sieć lipna..

DD2 i FFA bardzo łatwo rozkręcić..

Reszta powodów wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

jestem na tak widać,że Mu zależy,ale mam nadzieję że rozkręcisz serwer ;) i go fajnie zrobisz.

Czekamy na ostateczną decyzję H@!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...