Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CinoL

User
 • Content Count

  102
 • Joined

 • Last visited

 1. Colin, u mnię ten błąd pojawia się kiedy po dostaniu "przyczajonego" zmieniam klasę na inną. Wtedy tak jak ty mam 0 hp i nie moge sie ruszyc, a jedynym wyjściem jest reconnect.
 2. Zgadza się, dzisiaj byłem zmuszony kicknąć parę osób bo się zbugowały.
 3. Potwierdzam, coś takiego ostatnio dzieje się dość często. Gracz jest kompletnie niewidzialny (nie ma nawet cienia, ma full hp- więc raczej nie jest to zbugowany przedmiot "przyczajony"). ¯eby się tego pozbyć gracz musi zrobić reconnecta ale nikt oczywiście tego nie robi ponieważ dzięki temu ma darmowe fragi, jest praktycznie nie do zabicia ps. dobrze by było gdyby ktoś przeniósł ten temat do innego działu na WM.
 4. Wygląda na to, że skarga jak najbardziej słuszna. Na screenach nie widać wszystkiego ale wierzę ci na słowo bo wiem do czego Mult!KiLL jest zdolny Jestem za odebraniem mu admina ponieważ ma już kilka skarg na swoim koncie (większość słusznych) i sądzę, że nie nadaje się jeszcze by mieć tego adma.
 5. CinoL

  whoisrandybogoty?

  Ładnie, ładnie. Bardziej podoba mi się v1 ale to tylko kwestia gustu. Ogólnie postać bardzo ładnie się komponuję i ładnie dobra kolorystyka, jedyna rzecz jaka mi się nie podoba to czarne pasy na na górze oraz dole pracy ale to jest tylko szczegół. Dla mnię 9/10.
 6. 1. Nick w grze:CinoL 2. Wiek:16 3. Platforma (Nonsteam/Steam): niestety ns 4. Skala znajomości AMXX(zgodnie ze skala !):6/10 5. Kontakt GG, Steam:gg, pw znajdziecie w moim profilu 6. Płatność (SMS/Przelew/Reklamy): Przelew 7Dlaczego chcę zostać adminem?: Ponieważ często zdarzają się sytuację, że gracze ewidentnie łamią regulamin tj. biją zombie na ziemi/ czyichś kampach itp. Chciałbym temu zapobiec i zaprowadzić jakiś porządek na serwerze. 8 Kilka słów o sobie: Mam na imię Marcin. Interesuje się szkicem oraz malarstwem. Ostatnio zacząłem grać rzadziej na WM na rzecz serwera BB dlatego postanowiłem złożyć podanie właśnie w tym dziale. Mam nadzieję na pozytywne opinię
 7. No ale przecież to jest tylko Ub Team, nic wielkiego ;p Faktycznie te prośby o ub czasami stoją tak nawet cały dzień i nikt nic z nimi nie robi. Z pewnością się przydasz- jestem na tak.
 8. Jasne... dla "jaj" można łamać regulamin, masz rację... i ok. fajnie to tak powiedzieć, że nie wbijałem na kampy i masz ciekawą wymówkę, a gdzie jakiekolwiek dowody?! I dlaczego ty już masz admina?
 9. Nie, Nie i NIE! Ty w ogóle nie nadajesz się na admina. Wciąż bijesz na czyichś kampach i ziemi, obrażasz graczy i wchodzisz w jakieś idiotyczne pakty z graczami typu "nie bij mnie, będę blokował zombie" ... Z pewnością NIE! ps. wiem, że mamy mało adminów na BB ale nie można dawać ich byle komu. i dowodzik: http://speedy.sh/7sCft/aaa.rar
 10. Nie wprowadzajcie czegoś takiego jak przenikanie... Strasznie rzadko jest tak, że ktoś blokuję graczy na kampie, a podsadzanie znacznie urozmaica grę ;p Przez to trzeba się trochę postarać przy budowie kampy.
 11. Te są znacznie lepsze od poprzednich ale nie rozumiem dlaczego na siłę chcesz ulepszyć coś co już i tak jest fajne. Dotychczasowe rangi mi się podobają i zostawiłbym je takimi jakie są. Masz jednak piwo za starania
 12. CinoL

  Podaneczko By TnT

  Będę na Tak ponieważ aktualnie na serwerze bardzo rzadko widzę jakiegokolwiek admina, a ty spełniasz wymagania. Podanie nie wygląda najgorzej, masz stema, odpowiedni wiek i często widzę cię na serwerze. ps. znajomość AMX... jeżeli już to powinno być tam 5-6/10.
 13. Potwierdzam. Jednocześnie nie działa dużo podstawowych komend takich jak rtv, /me, timeleft itp.
 14. Avenged Sevenfold - Hail To The King iframe width="480" height="270" src="https://www.youtube.com/embed/DelhLppPSxY?feature=oembed" frameborder="0"> Alter Bridge - ADDICTED TO PAIN iframe width="480" height="270" src="https://www.youtube.com/embed/7M9QxzpTjec?feature=oembed" frameborder="0"> System Of A Down - Chop Suey! iframe width="459" height="344" src="https://www.youtube.com/embed/CSvFpBOe8eY?feature=oembed" frameborder="0">

×
×
 • Create New...