Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ciFBB

User
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

 1. Dokładnie, o jego RC już nawet nie wspominam.
 2. Mój Nick w grze: `Nie Wejdzie To Proste Nick Admina/Gracza: Sokki IP oskarżonej osoby: - Steam ID oskarżonej osoby: - Data,godzina, mapa zdarzenia: 18:25 Opis Sytuacji: Jak widać na załączonym filmiku Sokki blokuje mnie jednocześnie uniemożliwiając budowanie kampy. Ewentualne dowody w postaci SS/demka: http://patrz.pl/filmy/hlcs16 O co prosisz: Dajcie mu bana na dłużo dłużej aby sobię odpoczął i przemyślał zachowanie.
 3. Mój Nick w grze: `Nie Wejdzie To Proste Nick Admina/Gracza: Sokki IP oskarżonej osoby: - Steam ID oskarżonej osoby: - Data,godzina, mapa zdarzenia: 18:30 Opis Sytuacji: Sokki Obraża mnie nie jednokrotnie i to już nie pierwszy raz ! Ewentualne dowody w postaci SS/demka: http://pokazywarka.pl/2cdep7/ O co prosisz: Długi Ban
 4. Mój Nick w grze: `Nie Wejdzie To Proste Nick Admina/Gracza: Sokki IP oskarżonej osoby: - Steam ID oskarżonej osoby: - Data,godzina, mapa zdarzenia: 18:00 , Megabuild_4 Opis Sytuacji: Jak widać na Screenach Sokki obraża mnie i bije na ziemi co jest nie dozwolone Ewentualne dowody w postaci SS/demka: http://pokazywarka.pl/7wts2e/ O co prosisz: Odpoczynek w postaci Bana
 5. Twoim zdaniem obraza drugiego gracza to jest byle co ? Admin powinien dawać przykład, a nie robić takie rzeczy...
 6. Mój Nick w grze: `Nie Wejdzie To Proste Nick Admina/Gracza: Elite IP oskarżonej osoby: - Steam ID oskarżonej osoby: - Data,godzina, mapa zdarzenia: 12:30 , bb_alley Opis Sytuacji: Napisałem Adminowi Elite że nie wolno bić na ziemi co chyba Admin powinien wiedzieć, oczywiście zlekceważył może uwagi i do tego zaczął mnie obrażać. Ewentualne dowody w postaci SS/demka: http://static.pokazywarka.pl/bigImages/2566345/9755723.jpg?1388489704 O co prosisz: Odebranie Admina / Ban
 7. Dokładnie Elite sam nie ogarnia co pisze.
 8. ciFBB

  Skarga na Elite x2

  I tutaj sam się kolego wkopałeś bo nowy Ranking jest od max 3,4 dni.
 9. No Ja mówie do Elite żeby Kickował bo mi się wbił na kampe, a on Co ? Do niego można pisać z 10 razy i bedzie się pytał Co . 0 ogaru ;d
 10. ciFBB

  Skarga na Elite x2

  Wiesz człowieku co to znaczy "retorycznie" ? Ty chyba nawet nie wiesz co piszesz... To że Masz spam na U@ to tylko świadczy o twoim nie ogarze i o tym że chyba nie potrafisz zapanować nad serwerem. Na moje pytanie na U@ jeszcze nigdy mi nie odpowiedziałeś. Klawiatura jak widać też jest Ci obca. Co do budowania kamp po czasie to Tahiti ma 100% racji. Rozumiem jeżeli ktoś Cię prosi dobuduj mi bo nie wyszło czy coś, ale ty po czasie latasz i sam się pytasz ludzi zrobić Ci tu coś ? w międzyczasie kiedy czas leci (nie robisz wtedy celów mapki), Budowanie budowaniem, ale pomoc po czasie i to sporo po czasie to przesada 1:48 do końca rundy a ten sie zabiera za poprawianie kamp w najlepsze. Wiem boli Cię że ktoś ma mniej dedów od Cb, ale też zauważyłem że masz 350 fragów przez 2 dni od kiedy jesteś Adminem, bo gdy nim nie byłeś to te 300 nabijałeś chyba w miesiąc. Wygnać i tyle Pozdro. Nie dawajmy małolatom Adminów !
 11. ciFBB

  Skarga na Elite x2

  Oj ludzie co się tu dzieje... Widać że Elite pisać nawet nie umie poprawnie. AMX też jest mu obca, jeżeli on bana daje mi w 1 minute ? Gdzie inny admini robią to w 10sec. U@ oczywiście odczytać też nie umie. Banuje mnie co 10minut bo nie robię celów, Ja je robie a że nie zawsze wejdę na kampe czy spadam to chyba normalka na BB. Sam nie jesteś lepszy biegasz bo ziemi i tyle.
 12. Nigdy jeszcze u cb nie byłem na kampie, nie obrażałem Cie i nie blokowałem kamp. Ogarnij ale ty bo nie masz dowdów i Admina masz od godziny a robisz takie cuda.
 13. ciFBB

  Skarga na Elite x2

  Jakie rc? Gdzie jest powód kolego.
 14. Mój Nick w grze: `Nie Wejdzie To Proste Nick Admina/Gracza: Elite IP oskarżonej osoby: - Steam ID oskarżonej osoby: - Data,godzina, mapa zdarzenia: 18:00 , Megabuild4 Opis Sytuacji: Admin po czasie dobudowyje kampe + DOSTAŁEM BANA Z NIEZNANYCH MI POWODÓW WIDAć PROPROSTU ¯E KOLEGA NIE OGARNIA AMX. Ewentualne dowody w postaci SS/demka: http://pokazywarka.pl/1k23vi/ O co prosisz: Odebranie Admina.
 15. Mój Nick w grze: `Nie Wejdzie To Proste Nick Admina/Gracza: PRO [G@M3R] IP oskarżonej osoby: - Steam ID oskarżonej osoby: - Data,godzina, mapa zdarzenia: 17:02 , Minecraft. Opis Sytuacji: Obraża mnie / Dowód na Screenie. Ewentualne dowody w postaci SS/demka: http://static.pokazywarka.pl/bigImages/2551462/9696807.jpg?1387988167 O co prosisz: Ban.

×
×
 • Create New...