Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ShooterPL

User
 • Content Count

  278
 • Joined

 • Last visited

 1. b]Imię:Sebastian Nick:ShooterPL Wiek:15 Byłeś już w UnBan Team?:Tak byłem tutaj przez 2 miesiące chyba a potem przestałem nie pamiętam dlaczego Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom:2h Kilka zdań o sobie:Mam na imię Sebastian i jestem na starej szkole od ponad roku. Dużo osób mnie tu zna lub znało, ponieważ nie widze tutaj osób które były tu wcześniej.
 2. ShooterPL

  Wymienię :D

  Wymienię konto BF3 nie aktywowane za konto CS:GO lub za konto Shakes & FIdget na S5 lvl 203 mag
 3. ShooterPL

  Venom ;)

  Mi się tam bardzo podoba
 4. Chodzi o to że wrzucasz na strone www a potem go łączysz z serwerem ktoś kupuje w tym sklepie i ma np. Vipa ?
 5. Imię: Sebastian Nick: ShooterPL Wiek:14 w kwietniu 15 Platforma(Steam/NonSteam):NS Doświadczenie:Posiadam jak nie którzy wiedzą miałem tą posade na forum Ile posiadasz godzin na forum:108,4 Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom:Sprawdzić jest łatwo to zajmie mi z 10 minut ale jeśli chodzi ile czasu mogę spędzić na forum to jest od 1h do 2h Kilka zdań o sobie:Mam na imię sebastian, chodzę do klasy 2 gim. Lubię piłke siatkową, gry fps tj: Skill, cs, BeGone. Lubię zajmować się serwerami cs 1.6 Postaram się być tak często jak to jest możliwe, jeśli werka nie widzisz mojej aktywności to było spowodowane tym, że posiadam własny serwer i jemu musiałem poświecić dużo czasu. Mam nadzieje, że pozytywnie rozpatrzycie moje podanie. Pozdro
 6. Dodaj jeszcze napis na plecach Cs-Staraszkoła.pl
 7. Twoje imię: Sebastian Twój wiek: w kwietniu 15 Aktualny mod: PB + Klasy + Exp, lecz możemy zmienić na Cod: PB albo inny Ilość slotów: 16 Link do GT: http://www.gametracker.com/server_info/178.19.105.108:27087/ IP serwera: 178.19.105.108:27087 Lokalizacja serwera: Tarnowskie góry, 500 Fps Hosting : Mojeserwery.pl Kontakt z Opiekunem Serwera: ShooterPL, GG: 33669110, Venom GG: 46787101 Jak długo posiadasz serwer: Oj z 3 miechy Dlaczego chcesz dołączyć : Ponieważ naszej starej sieci spadła aktywność Gdzie się dowiedziałeś o naszej sieci :Grałem na serwerach starejszkoły i postanowiłem wejść na forum i tak jestem już ponad 5 miechy .
 8. Bardzo fajny leci piwko. Fajniejszy od poprzedniego

×
×
 • Create New...