Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PLATNYZABOJCA

Nowa komenda

Polecane posty

Moim zdaniem powinna byc komenda typu /wezwijadmina , ponieważ ona informowałaby admina oczywiście jakby był dostępny o jakimś cziterze bo teraz na serwerze zrobiło się ich mnóstwo i grac sie nie chce i po prostu nie da. Może to by ułatwiło życie graczom, a adminom by nie można byłoby zarzucac że nic nie robia z poprawą bezpieczeństwa. Zapewne pojawi się od administratorów propozycja żebym ja spróbował byc admem, ale przykro mi i nie moge bo nie mam steama. Jakbym miał to bym się starał.

PS.: Jak ciągle będzie tyle czitów to po prostu przestane grac, bo nie chce mi się co pare chwil minimalizowac csa i pisac do admina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam już o tym pisałem kiedyś, ale została propozycja odrzucona...

http://www.cs-staraszkola.pl/nowa-komenda-przeciw-cziterom-vt10518.htm

Jak dla mnie argumenty były słabe typu " admin nie jest NoLife'm", na jedno wychodzi czy mu dasz znać przez /wezwijadmina czy przez gg, forum (shoutbox). Przez tą komendę będzie dużo szybciej i nie musisz przerywać gry, powiadomienie będzie w Shoutbox'ie. Ja jestem na tak, ale żeby to weszło na serwer to też pasowały by żeby było trochę więcej adminów, bo ostatnio to widziałem tylko _____ i Blacka, który po jakims czasie dopiero zareagował na czita :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dobra sprawa, po wpisaniu podczas gry /wezijadmina wyświetliło by się okno nicków wszystkich osób obecnych na serwerze, wybieramy nick, potem rodzaj cheatów, a potem wyświetlało by się to na naszym SB. Treść wiadomości powinna wyglądać tak:

[Wester Mod] Gracz o nicku Forumowy Spinacz używa WallHack`a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry. Pamiętam jak ja grałem na western modzie w sierpniu i teraz, pełno cheatów, nic się nie zmieniło...

Jak najbardziej jestem na...

TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na TAK

Właśnie o to mi chodziło :)

Ale chciałbym was zawiadomić że ten plugin jest tylko na silnik forum IPB a nie na PhP przemo :/

Chyba że ktoś z wyższej półki potrafi stworzyć na PhP przemo :p

Chyba że masz 200zł na zbyciu :D Lub Nulled :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...