Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

koTiONe

Problem z graczem I<arabin

Polecane posty

Cześć mam pewien problem z poprawną oceną wiarygodności gracza, dostał ode mnie bana z opisem "do wyjaśnienia na forum/czitujesz" aczkolwiek nie do końca jestem pewien swojej decyzji dlatego proszę was o ocenę przedstawionych poniżej nagrań.

Początkowa akcja z respa TT zgodność strzałów z wyjściem CT i smoke który najwidoczniej niewiele robi. Od 0:48 delikatne ślizganie się poza espem być może czyste skany. Przeskok celownika w akcji od 1:00 na gale i wyczekanie. Pewne wyjście na gale już po espie, zero sprawdzenia skrzynki po lewej.

iframe width="480" height="270" src="https://www.youtube.com/embed/CHsLEFeji7Y?feature=oembed" frameborder="0">

Frag z 0:19 jakby info tylko skąd? Frag z akcji rozpoczynającej się od 1:10 widać co widać. No i frag w 1:41 po który podjąłem decyzje o zbanowaniu gracza.

iframe width="480" height="270" src="https://www.youtube.com/embed/V9hAGjRGyAQ?feature=oembed" frameborder="0">

Jeśli ktoś będzie zainteresowany moge przesłać materiał w fhd przy 60 klatkach na sekundę, vid1 266Mb i vid 2 376Mb. Oczywiście jeśli podacie mi dobry/bezpłatny hosting.

[ Dodano: 2014-09-22, 22:23 ]

Widzę aż się pchacie do pomocy, skoro tak zostawiam ban a temat do zamknięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zamknijcie mój temat bo widzę, że się spam robi. Jak będzie się chciał odwołać to napisze temat, jak oleje to jego sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamykam.

Swoją drogą przykre, że nasze dzielne UBT nie miało odwagi, czy też sił, albo czasu, żeby rozpatrzyć te dema. :csgohelmet:

_cl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...