Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

koTiONe

User
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

 1. koTiONe

  Rezygnacja!

  Proszę o usunięcie mi rangi administratora serwera DD2, z dniem dzisiejszym rezygnuje z pełnionej funkcji. Dziękuję wszystkim za wspólnie spędzony czas, życzę graczom oraz administracji powodzenia. Temat od razu do zamknięcia! Pozdrawiam.
 2. koTiONe

  CELE

  Cóż za elokwentny chłopiec. A teraz by mieć lepszy obraz sytuacji przeczytaj opis jeszcze raz. Proponuje zamknąć temat, by mądrości specjalistów nie rozkwitały.
 3. Dobry przykład jak traktowana jest administracja przez graczy.
 4. koTiONe

  CELE

  Twój temat dotyczy banu który Ty otrzymałaś a nie innych graczy. Zachowaj próżne tłumaczenia o 3 sekundach dla siebie, kretynem nie jestem i na twoją niekorzyść obserwuje graczy oraz jest hltv na którym znajduje się twoja rozgrywka i wyżej wspomniane "3 sekundy" razy kilka.
 5. koTiONe

  CELE

  Tak owszem i jak najbardziej. Masz cele które obowiązują na mapie, notorycznie kampiłaś na respie TT podczas gdy paka była podłożona. Twoje odpowiedzi na moją prośbę oraz ponowne upomnienie pominę. Gracze na serwerze zaczynają się dosłownie panoszyć i jawnie wyśmiewają się z administracji olewając prośby i zasady które są przyjęte, jeśli ban który gracz otrzymał ode mnie zostanie zdjęty bądź skrócony odchodzę z serwerowni. Są granice żartu przy których trzeba trzymać jakiś poziom i zachować takt ale jeśli ktoś jest głuchy na prośby czyli najzwyczajniej w świecie ma "w dupie" zasady i prośby, powinien ponieść konsekwencje. Z mojej strony tyle.
 6. Dobra, zamknijcie mój temat bo widzę, że się spam robi. Jak będzie się chciał odwołać to napisze temat, jak oleje to jego sprawa.
 7. koTiONe

  wh

  Koleś ma więcej banów niż ja świadectw.
 8. Na banidzie czysty, publiki czyste dodatkowo konto z 2k godzin. Ode mnie dostałby UB w problemy z modelami na intelowskiej integrze jestem w stanie uwierzyć bo mam laptopa z enduro i znam problem.
 9. Cześć mam pewien problem z poprawną oceną wiarygodności gracza, dostał ode mnie bana z opisem "do wyjaśnienia na forum/czitujesz" aczkolwiek nie do końca jestem pewien swojej decyzji dlatego proszę was o ocenę przedstawionych poniżej nagrań. Początkowa akcja z respa TT zgodność strzałów z wyjściem CT i smoke który najwidoczniej niewiele robi. Od 0:48 delikatne ślizganie się poza espem być może czyste skany. Przeskok celownika w akcji od 1:00 na gale i wyczekanie. Pewne wyjście na gale już po espie, zero sprawdzenia skrzynki po lewej. iframe width="480" height="270" src="https://www.youtube.com/embed/CHsLEFeji7Y?feature=oembed" frameborder="0"> Frag z 0:19 jakby info tylko skąd? Frag z akcji rozpoczynającej się od 1:10 widać co widać. No i frag w 1:41 po który podjąłem decyzje o zbanowaniu gracza. iframe width="480" height="270" src="https://www.youtube.com/embed/V9hAGjRGyAQ?feature=oembed" frameborder="0"> Jeśli ktoś będzie zainteresowany moge przesłać materiał w fhd przy 60 klatkach na sekundę, vid1 266Mb i vid 2 376Mb. Oczywiście jeśli podacie mi dobry/bezpłatny hosting. [ Dodano: 2014-09-22, 22:23 ] Widzę aż się pchacie do pomocy, skoro tak zostawiam ban a temat do zamknięcia.
 10. Nick sR_aczk0w~ SteamID STEAM_0:1:14001657 SteamCommunity ID 76561197988269043 Adres IP Ukryty Typ Bana SteamID Powód Bana Wykonano 17.09.2014 - 00:17:23 Długość Bana Na zawsze Wygasa Nie określono Zbanowny przez SoQ. SteamID Admina Ukryty Zbanowany na [PL] Cs-StaraSzkola.pl [Only de_dust2] (de_dust2)
 11. koTiONe

  Co to jest?

  Reinstal pomógł, dzięki za pomoc do zamknięcia.
 12. koTiONe

  Co to jest?

  Dzisiejszego pięknego popołudnia oxedan poprosił mnie o pomoc w ogarnięciu serwera no to wchodzę i widzę to: ] connect 185.36.169.58:27121 NET Ports: server 27015, client 27005 Server IP address 192.168.178.13:27015 Connecting to 185.36.169.58:27121... You have been banned from this server. Ocb? Twój SteamID: STEAM_0:0:19010875 Twoje IP: 83.84.93.148
 13. koTiONe

  Serwer

  Przynajmniej coś, dziękówa! Z tego co słyszałem bans ma być dostępny tylko dla członków UBT, okej. Powiedzcie mi proszę w takim razie jak ja(będąc adminem) mogę sprawdzić czy gracz nie posiada aktywnego bana?
 14. koTiONe

  Serwer

  Dla ciebie jedyny sposób sprawdzenia gracza to strzelenie ssów które nawet nie są wymierzone tak żeby było trudniej je przerobić? Schodzisz na spekta włączasz sobie ESP i obserwujesz zachowanie gracza, często jest tak, że nie widać żeby coś miał a tu nagle celownik przeskakuje z 100% precyzją i obrotem widoku o więcej niż 90 stopni i head. WuHaczy też da się złapać, wystarczy włączony ESP i odrobinę doświadczenia z grą a nie puste ssy które albo padają tak, że nie widać żadnego przeciwnika albo padają po śmierci gracza, totalny BEZSENS! Informacja o tym kto ile razy został zbanowany owszem pojawia się dla każdego i pokazuje, że gracz został wcześniej zbanowany 83 albo 86 razy... komiczne
 15. koTiONe

  Serwer

  Drodzy Ludzie, serwer dalej łapie zwisy co przejawia się teleportami w przeszłość. Skaczący ping u wszystkich graczy, jeszcze kilka dni temu serwer się totalnie wysypywał. Ale dzisiaj to już totalne dno, gracz otrzymuje bana który uaktywnia się po około 5-10 minutach, no proszę was, wtfit... Do tego dalej nie mam zielonego pojęcia jak wejść w bansa do którego dostęp ma UBT aby udzielić oxedanowi odpowiedzi na jego skargę co do mojej osoby jakobym klatkował i dawał bana po 5 minutach odpałom a jemu dałem bana za ping w trybie pilnym. Nie zrobiłem tego a w przeciwieństwie do większości adminów na serwerze ja schodzę na spekta i obserwuje gracza a nie strzelam SS-y jednocześnie grając co jest dla mnie w ogóle niezrozumiałe... Chcąc rozwikłać naturę tego problemu przepytywałem spotkanych adminów dlaczego tak postępują w większości przypadków odpowiedź brzmiała: "bo mi się nie chce dema rozpisywać" Panowie albo tworzymy team i współpracujemy RAZEM albo ja odchodzę z tego cyrku. Z poważaniem.

×
×
 • Create New...