Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

KarmeleK

Postac Geronimo

Polecane posty

Moja propozycja to zwiekszenie widocznosci (do 30-40%) postaci Geronimo podczas kucania na nożu.

Ta postac jest zbyt "mocna" w porównaniu do innych zwykłych klas.

Trudno jest ją zauważyć podczas gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na NIE.

Jest dobrze tak jak napisał MastHer to jest do tego utrudnienie z kucakiem i nożem, więc nie potrzebne jest zmniejszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie, klasa łatwo do wypatrzenia jak się przemieszcza i jest bez szans.W tym jej moc że jest na nożu i może zaskoczyć a z bronią jest widzialna więc klasa jest idealna jak narazie.Jak stoi w miejscu to w tym jej specjalność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na nie, klasa łatwo do wypatrzenia jak się przemieszcza i jest bez szans.W tym jej moc że jest na nożu i może zaskoczyć a z bronią jest widzialna więc klasa jest idealna jak narazie.Jak stoi w miejscu to w tym jej specjalność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteśmy już przy Geronimo to dlaczego "Przyczajony" nie działa na nim? I nie piszcie mi tu, że jest na nożu "przyczajony", przedmioty powinny działać na każdej postaci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteśmy już przy Geronimo to dlaczego "Przyczajony" nie działa na nim? I nie piszcie mi tu, że jest na nożu "przyczajony", przedmioty powinny działać na każdej postaci...

Ponieważ przedmiot ustawia widoczność na początku rundy. Podczas zmiany broni na geronimo zmienia się widoczność - kosa=15, bronie=255(100%)

Jeśli wam zależy to mogę zrobić, żeby działał ten przedmiot poprawnie na tej postaci.

Co do osłabienia geronimo to jestem na nie.

Gra tą postacią nie jest taka prosa jak się wydaje. Niewidoczna jest tylko na nożu w dodatku trzeba kucnąć.

Nie wiem jak to u was wygląda, ale u Mnie bez problemu niewidocznego geronimo można dojrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...