Jump to content
--:--
Cs-StaraSzkola.pl Sieć serwerów multiplayer
Sign in to follow this  
Creep HD

Skarga na [Cinek]

Recommended Posts

Nick oskarżonego: Cinek

Nick oskarżyciela: Creep HD

Powód skargi: Zamykanie tematu o admina przez Moderatora który nie jest Opiekunem ani Właścicielem.

Dowody: http://cs-staraszkola.pl/viewtopic.php?p=49589#49589 <----- Link od Tematu.

Czego oczekujesz: Ostrzeżenia dla tego gracza bo od kiedy Moderator może podejmować decyzje za [email protected]? + groźba. Jeśli można to zacytuje. Jak nie udowodnisz, obiecuję, że jest to twój ostatni post na tym forum.

Creep ;p serio 9/10 ? ja umiem 8/10 lub 7/10 bo trochę edytować je umiem ale pisać ;/ nie moja bajka to trzeba być dobrym skrypterem ;p więc jak możesz przyznaj ile na prawdę masz bo 9/10 ;/ to serio za dużo ;p ale jak to umiesz napisz plugin prosty ;p i po kłopocie ;) !

Cinek ;/ ale nie powinieneś zamykać podania na admina ... Black ma go sprawdzić jeśli nie dowierza jego stopniu zajomości amxx ;/

Co do Skargi Neutral ;/ Nwm ;/ Kto ma rację ;/ Czekamy na wypowiedź [email protected]

Crepie HD wiesz co nie ośmieszaj siebie na 9/10 ? Chodz to ja ciebie sprawdzę . Za kłamstwo w podaniu temat zostaje zamknięty nawet nie musi go [email protected] czy [email protected] zamykać tylko Moderator .

Bo nikt ci nie uwierzy że 9/10 umiesz ja jestem tutaj od 6 miesiecy już w cs 1.6 gram o 7 lat a przy okazji miałem 3 swoje serwery i AMX umiem na 7 no góra 8 ale to już dobre dni mam .

+ masz 2 warmy i składasz podanie hahahhahahahahhahahahhahaha już nie chce ciebie ośmieszać ani ubliżać ci bo po prostu robisz z siebie pajaca -.- ....

KsMiLoF,

masz 2 warmy i składasz podanie hahahhahahahahhahahahhahaha już nie chce ciebie ośmieszać ani ubliżać ci bo po prostu robisz z siebie pajaca -.- ....

Zacytuj mi punkt w regulaminie, w którym pisze, że osoba składająca podanie nie może mieć warnów... :facepalm:

I w tym momencie za kłamstwo w podaniu jaka kara jest ? Zamknięcie podania . Do widzenia tyle w temacie

Admin ma być szczery nawet jak umie na 5 AMX to ma to napisac i tyle

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...