Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PanCzFanY

User
 • Content Count

  309
 • Joined

 • Last visited

 1. deviantart.com ; )! Polecam. Szukaj też w google dajmy na to wpisz prototype .png ! i sprawdź co wyskoczy ! C4D możesz pościągać z chomikuj każdy nowy użytkownik ma 50mb na start więc trochę pobierzesz ;p
 2. Emm Nie ten dział ? Ale przyznam RITO PLS ! :X To powinno być karane banami na czat itd. permanentnie. PS :
 3. Otóż moim pomysłem jest aby na forum dodać regulamin bo na ts'ie mi nie wyświetla ;x może tylko mi ? Ale na stronie też by się przydał.
 4. Jestem na TAK ! Przyda się grafik. !
 5. Nick: PanCzFanY Ilość warnów: 2 Link do reklam/poradnika/pluginu/paczki: Proszę http://cs-staraszkola.pl/poradnik-ps-jak-zrobic-przezroczyste-tlo-postac-vt12309.htm#57467
 6. Kolejny poradnik ! Teraz jak zrobić przeźroczyste tło. Otóż otwieramy photoshopa tworzymy nowy plik i mamy : Białe tło. Klikamy po lewej stronie na narzędzia klikamy prawym na gumkę i wybieramy Magiczna Gumka. (Ta gumka usuwa nam z obrazu dany kolor.) SS ! Na dole. Klikamy na to białe tło gdy już wybierzemy magiczną gumkę i mamy przeźroczyste tło. Teraz aby udowodnić że jest przeźroczyste dodajemy postać Na ss up klikamy Plik --- > Zapisz Jako i mamy coś takiego : Ustawiacie miejsce zapisu format pliku .png (WAŻNE BEZ TEGO TŁO NIE BĘDZIE PRZEŹROCZYSTE ! ) Klikacie OK. Wyskoczy wam coś takiego : Ustawiacie to co ja i klikacie OK. Teraz ss jak wygląda w podpisie (Od razu se zostawie ) ! Zakaz kopiowania bez zgody autora ! Na inne strony http:// !
 7. Zarąbisty ;x ale nie mogę grać na JB :x bo nie słyszę co inni mówią ;( ! I nie mogłem przetestować mikro ;( ! Kiedy jakiś patch ? PS : Dobra robota !
 8. Ktoś chce z własnym nickiem ? Dziękuję za oceny. # Chyba ją przerobię. Brush coś zrobił ;p może tego nie zobaczycie Zaraz dodam zedytowaną wersję. #2 Już przerobiona ! Nowa dodana.
 9. Nick: PanCzFanY Ilość warnów: 2* Link do reklam/poradnika/pluginu/paczki: Zapraszam do poradnika ! ! http://cs-staraszkola.pl/poradnik-jak-wtopic-render-ps-cs-6-vt12300.htm#57394
 10. W tym temacie opiszę wam jak dokładnie wtopić render ja mam dwa sposoby ! może ktoś ma inne zapraszam do czytania : Pierwszy sposób : Gdy mamy już render i tło jak na ss robimy jak na ss'ach ! 1. 1. Na tym ss powinniśmy mieć warstwe + tło. 2. 2. Na tym ss'ie po prawej stronie klikacie na warstwe z renderem na tą miniaturkę [PPM] i klikacie Zaznacz Piksele. 3. 3. Po kliknięciu Zaznacz piksele powinno nam się zrobić coś w tym stylu przy postaci. 4. 4. Na tym ss'ie klikamy Zaznacz a następnie odwrotność. 5. 5. Powinno zrobić nam się coś takiego jak na ss'ie czyli ramka też została zaznaczona. 6. 6. Teraz klikamy Zaznacz --- > Zmień ---- > Wtapianie 7. 7. Tu wyskoczyła nam takie okno i tam gdzie jest możliwość wpisywania liczb wpisujemy numerek ja polecam od 1-5 ! Gdy już to zrobimy klikamy "OK" I gdy to okno zniknie naciskamy klawisz "Delete" (usuń) I klikamy tyle razy aż zrobi się pożądany efekt ! ja klikam "Delete" 1-3 razy zależnie od renderu. 8. 8. Teraz mamy wtopioną postać ! i możemy zacząć robić jakieś rzeczy. Lub Wtopić postać dopiero po dodaniu wszystkich elementów do sygnatury / avatara. Sposób Drugi : Jest podobny do sposobu drugiego. 1. 1. Mamy warstwę z renderem + tło. 2. 2. Wybieramy na przyborniku opcję "Smużenie" jak na ss. 3. 3.Następnie wybieramy pędzel pierwszy jaki mamy na liście bez całkowitego wypełnienia. Widać na ss. + Wybieracie pixele ! Im mniejszy lepszy polecam od 7 pikseli do 15 pikseli. ! INTENSYWNOŚĆ MA BYĆ NIE NA 100% ! Około 20% ! na 100% Całkowicie rozmaże się całe miejsce gdzie przejechaliście myszką. 4. Teraz możecie przybliżyć i w okół postaci trzymając lewy przycisk myszy obrysowujecie postać tak ładnie wiecie Efekt na ss ! Moje dwa sposoby zapraszam do oceniania ! jak wam się podoba. Wiem że nie ma żadnych kolorów. Moim zdaniem poradników nie ocenia się za wygląd tylko za estetyczność. (Dla mnie estetyka to ładnie wszystko poukładane i dobrane w kupe.) ! Miłego dnia . ! Prawa autorskie obowiązują ! Zakaz kopiowania na inne strony http:// bez zgody autora !
 11. Po co te oczy tak zrobione ? psuje to moim zdaniem efekt ;x Render nie wtopiony. 5/10 Mam pytanko dasz linka na PW do tego C4D za postacią mam pomysła !
 12. Skarga słuszna morderatorzy itd. wzięli by się za siebie
 13. Nick: PanCzFanY Ilość warnów: 2 Link do reklam/poradnika/pluginu/paczki: http://cs-staraszkola.pl/cytaty-po-smieci-plugin-vt12287.htm#57338 Proszę.
 14. Nazwa: Cytaty po śmieci Autor: DarkGL Opis: Plugin po śmierci pokazuje nam w hudzie cytaty znanych osób związane z wojną itp. Pomysł pierwotnie dedykowany do Global War Mod. W pliku cytaty.ini jest 76 cytatów. Cvary: //ekran ma się zaciemnić 1 - tak 0 - nie cytaty_black_screen 1 Instalacja: Plik cytaty.ini wrzucamy do folderu configs w addons/amxmodx/configs A cytaty.sma do folderu scripting a cytaty.amxx do plugins. Wymagane Moduły: amxmodx amxmisc csx (Nie jestem pewny ) Screenshot: BRAK ALE JEST YT : iframe width="459" height="344" src="https://www.youtube.com/embed/v69bpnUfi8g?feature=oembed" frameborder="0">Plugin.rar

×
×
 • Create New...