Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

This Is It

Problem

Polecane posty

Witam moj nick Ziemniak dostalem bana chodz nie gralem wczoraj caly dzien prawdopodobnie ktos wlamal sie na moje ip z sasiadow i gral na waszym serwerze i odwalal bo jest taka sprawa ze ten ban nie poszedl na moj nick Ziemniak tylko na PIERU a ja nie gram takim nickiem wiec prosze odbanowac moje ip z mapy DD2 bo to nie ja robilem i nawet nie mam teraz jak screnow wyslac tam na moim nick Ziemniak jest kupiony nie dawno VIP co kosztuje 11zl nie chce zeby to przepadlo bo nigdy nie bylo ze mna problemu gram uczciwie a tamta osoba po prostu sie wlamala nie wiem jakim cudem moj komputer wczoraj nie byl odpalany nie bylo mnie w domu wiec prosze odbanuje moje ip. ps. ban poszedl 21.06.2014 okolo godziny 21 admin Arczymistrz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są 2 wyjścia.. Albo grałeś na innym nicku na wh. I teraz udajesz że to nie ty grałeś. Żeby dostać ub.. Albo rzeczywiście tak jest jak piszesz.. Ktoś może mieć takie same ip jak ty.. Internet radiowy. Ja mam tak samo niestety ;/.. Ktoś z mojego osiedla gra na wh. I dostaje perma.. I ja też mam perma ze grałem na wh.. :facepalm: . A po 3 to nie ten dział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to mozliwe , bardzo czesto widzialem ziemniaka na serwerze a wczoraj go nie było .

Moim zdaniem jak masz taki internet wez vipa na nick i hasło a nie na ip .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem tak na innej serwerowni ale dostałem Ub bo mój kolega był @H więc mi pomógł ale zobaczymy czy tu ktoś z UnBanTeam lub Junior Adm lub Head Admin się zgodzi ;) Ale powodzenia :8:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze ktos mi w miare chce uwierzyć bo faktycznie sa dni co gram od rana do wieczora a sa takie co nie ma mnie w cale jak zostane odbanowany to zrobie tak jak kolega pisal wezme Vipa na nick i haslo tylko Admin mi musi w tym pomoc bo oni tez widzieli ze gram czysto i nie bylo ze mna zadnych problemow licze na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby Pozdrawiam Ziemniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Ziemniak'a to gra tu juz od pewnego czasu, zakupil vipa, nie bylo na niego nigdy zgloszen, wiec mysle, ze to co pisze to prawda. Reszta zalezy od opiekuna/ubt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bede wdzieczny bo to na prawde nie ja ja takich rzeczy nie robie liczne na to ze Admini wierza mi w to ze to nie ja bylem dziekuje tym którzy znaja mnie z widzenia i daja mila opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UB team może dać ub. ja aktualnie nie mam dostępu do panelu. Następnym razem jak będzie taka akcja to nie będzie ub. To ostatnie ub jakie ktokolwiek dostał z takiego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...