Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mati8750

User
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

 1. Witam! Dawno mnie nie było ale przyszedłem się pożegnać. Żegnajcie przyjaciele. Przeszedłem na xxx - reklama gdzie dostałem admina i serdecznie zapraszam. No cóż miło spędziłem z Wami chwile. Szczególnie żegnam się ze Szkieletem, z którym zawsze mogłem pogadać. Pewnie niektórzy zapamiętają mnie z serwera PB pod nickiem: Sram Na Ciebie. Żegnam i pozdrawiam. Zyczę Wam jak najlepiej. Pa!
 2. Witam! Był już taki temat ale tam gracze prosili o usunięcie tego skilla, a ja chcę go ulepszyć. Sytuacja wygląda następującą: kiedy włączy mi się skill "Przetrwanie" i gdy umrę to potem nie mogę: gadać przez mikro, oglądać statystyk, przełączać widoki graczy, pisać na say'u i U@. Proszę, więc o usunięcie tego typu błędów, gdyż w/w funkcje są jak najbardziej potrzebne do komfortu gry.
 3. mati8750

  Exp

  Jestem na NIE. Powód? Jeśli ty masz 10 lvl i jest taki szybki exp to wbijesz 100lvl, a drugi co ma 50 lvl wbije 140lvl, więc to jest jakby tak samo. Będzie różnica 40 lvl tak, czy tak. A poza tym to nie potrzebny szybki exp, bo na taki serwer wchodzą tylko dzieci, które lubią mieć, a nie napracować się.
 4. mati8750

  Ban za nic :)

  Nie ten dział... SS'y wstaw tu: http://cs-staraszkola.pl/viewforum.php?f=156 i dostosuj się do wzoru poniżej. Twój nick z gry: Twój SteamID: Twoje IP: Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): Powód bana: Link do screen shotów:
 5. Panowie KarQ i KsMiLoF, może dopiero co wrócił ale Gamerów jest mało a SnoowGon miał bardzo dużą aktywność przed przerwą. Już zapomnieliście o jego wkładzie w to forum?
 6. Na małe NIE. +Wiek +Byłeś już u nas w UbTeam -Miałeś przerwę -Warn -Podanie
 7. mati8750

  Brazylia vs Camerun

  Brazylia 3-1 Kamerun 2 gole Neymar, 1 Oscar 1 gol Eto'o
 8. Hmm... Obowiązuje taka zasada - "nie ma ss'ów, nie ma UnBana". KsMiLoF to dobry admin i nie wierzę aby bezpodstawnie Cię zbanował. Chociaż każdy admin to człowiek, nie robot, więc też się myli. Poczekaj na wypowiedź admina KsMiLoF'a.
 9. Panie, panie hamuj się. Był reset banów, więc każdy dostał drugą szansę. Jeśli jej nie wykorzystał - trudno. Dostanie znowu bana i koniec zabawy...
 10. Hmmm... Rzadko kiedy gram na Only DD2 ale takim ludziom należy się TAK. +Podanie +Płatność +Wiek +Mikro +Steam +Ogar typek +AMX +Staż -Aktywność na forum Myślę, że jeśli Ci zaufamy poprawisz aktywność na forum.

×
×
 • Create New...