Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
d2b90

Każdy może zostać adminem

Recommended Posts

Wpadłem na pewien pomysł, aby dodać nowy dział przy każdym serwerze w którym będzie można wrzucać screeny zrobiony przez graczy.

Wiadomo admin nie zawsze jest dostępny co wykorzystują nie uczciwi gracze. A przy pomocy tego działu dostaną oni to na co zasługują.

Screeny pewnie najczęściej by dotyczyły txt, min w miejscach nie dozwolonych itd; ban za te przewinienia jest krótki bo 30-60min(?), ale jeśli gracz notorycznie będzie się powatrzał można zmienić zasady i np po trzecim razie ban wydłużyć do dni 7, 14, miesiąca?

Pod dłuższej praktyce może to wpłynać na poprawę jakości gry na serwerach i każdy będzie mógł zostać "małym adminem".

Pozdrawiam,

d2b90

post-2309-1419128285,52_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jestem na Nie dlatego że jeśli gracze będą mogli zrobić ss'y to wtedy tym się będą bawić czyli że jest gracz który sobie fajnie gra a tu gracz non stop robi mu ss'y i go laguje i tak samo by był syf w tym temacie gdzie się mają znajdywać ss'y bo by było tego bardzo dużo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak zrobisz zwykły prt sc to Cię nie zlaguje. A tak czy siak każdy może zrobić zdjęcie. I tutaj bardziej rozchodzi się o to, że tak jak wczuciłem zdjęcie gracza który bez przerwy gra na txt to teraz admin który widział to zdjęcie i spotka go na mapce bedzie mógł go ukarać a powód już ma załatwiony.

Chyba zbyt dosadnie tytuł został zrozumiany.

Ja np. bym chciał aby bum tararara został ukarany bo, często gra jak na załączonym obrazku, co denerwuje nie tylko mnie ale też i innych graczy. Chyba fajniej się gra jak wszyscy są zadowolenie a nie jak jakiś jeden z drugim "***" gra na cheat'ach i psuję wszystkim zabawę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...