Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Ziolek

Propozycja xD

Recommended Posts

Witam. Moja propozycja polega na tym aby Piter dodał coś takiego na serwer aby było top15 życzeń i top15 buntów jak sie napisze /top15 to wyskoczy aby wybrać top15 buntów, top15 życzeń a żeby sprawdzić swoje statystyki to pod komendą /rankg i tam pisze danej osoby rank życzeń lub buntów nie sądzę że to obciąży serwer... ale zawsze ktoś może tam pomyśleć. Dlaczego o to pisze??? Bo z tym się fajnie gra zachęca to do buntów lub wykonywania poleceń bo ktoś chce się wzbić w topce. Ja sądzę że to by była fajna propozycja.

:trol::trol::trol::trol::trol::trol::trol::trol::trol::trol::trol::trol:

Jestem na NIE ! Gdyż /top15 i /rank był a jeśli chodzi czy to obciąża serwer to [NIE] Nie obciąża gdyż jest to wbudowane w amxx + to się otwiera za pomocą amxmodx (tak mi się wydaję) a Piter wyłączył to gdyż każdy grał na Fragi :) a teraz tego nie ma. [JB] ma być 4fun a nie dla killów.

Jestem na NIE ! Gdyż /top15 i /rank był a jeśli chodzi czy to obciąża serwer to [NIE] Nie obciąża gdyż jest to wbudowane w amxx + to się otwiera za pomocą amxmodx (tak mi się wydaję) a Piter wyłączył to gdyż każdy grał na Fragi :) a teraz tego nie ma. [JB] ma być 4fun a nie dla killów.

Bardzo fajne to ale na dłuższą mete nie wypali..

Fajnie dla tych co wolą wykonywać zadania, bo się ścigają w ilości buntów itd..

Dla tych co wolą te polecenia dawać to nie zbyt, bo wiedzą, że nie można pozwolić na jaki kolwiek luz, bo zaraz jeden z drugim się rzucą łasi na fragi jak pies na mięso..

Ale jakby wprowadzić sam rank życzeń to było by super. Wtedy mniej osób by się budyniowało, bo chcą życzenie. ^^

Pejdz. ma w sumie racje , było by mniej buntów , ale to w sumie gorzej :8 Można nawet dodać coś takiego ,ale Tylko na życzenie , bo bunt + życzenie nie idzie w parze , bo albo to , albo to :D Mógłbyś dodać link , bo wydaje mi się ,że [email protected] nie będzie się chciało nad tym pracować ^^

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...