Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pejdz.

User
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

 1. Pejdz.

  Propozycja xD

  Bardzo fajne to ale na dłuższą mete nie wypali.. Fajnie dla tych co wolą wykonywać zadania, bo się ścigają w ilości buntów itd.. Dla tych co wolą te polecenia dawać to nie zbyt, bo wiedzą, że nie można pozwolić na jaki kolwiek luz, bo zaraz jeden z drugim się rzucą łasi na fragi jak pies na mięso.. Ale jakby wprowadzić sam rank życzeń to było by super. Wtedy mniej osób by się budyniowało, bo chcą życzenie.
 2. "Plugin banujący" Nie jestem "za" tym pluginem, bo po to komu to. Ktoś się zdenerwuje, przeklnie i banik na 5min. To ten ktoś poszuka innego serva w te 5 min.. Lepsze jest takie coś jak na dd2 że jak na say ktoś napisze przekleństwo to pokazuje się zamiast tej wiadomości "Nie przeklinaj cos tam cos tam.." Wiece o co chodzi. Pozdrawiam.
 3. Pejdz.

  Skarga na MrGoogla

  Masz świadka to niech się wypowie w tej sprawie :>
 4. Pejdz.

  _OLO_

  Na TAK. Ogarnia, doświadczenie jest. Kulturka też. Zajmuje się adminem sprawnie więc o co wam chodzi? 100 postów może jeszcze nie ma ale bez przesady. Wygląda na to, że każecie mu pisać bezsensowne posty np w podaniach typu "Ta TAK powody up" nie znając gościa.. Poradzisz sobię z tą rangą a UBT nigdy za wiele!
 5. Witam, "Konto doładowane poprawnie o 3 zł". Jak będzie kasa to wyśle jeszcze coś. Pozdrawiam
 6. Pograj troche, posiedz na forum i złóż podanie za jakiś czas
 7. Pejdz.

  Admin

  Na NIE. -Rzadko na serwie Cię widze -/+ wiek - brak muty
 8. +nie gram czesto na jb ale za kazdym razem gdy jestem to Cie widze
 9. Uprościło by to życie. Także popieram. :>
 10. Twój nick z gry: lucyfer.~ Twój SteamID: - Twoje IP: 83.21.92.27 Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 16.05.2014r / 10:00 Powód bana: SS'y na forum Link do screenów: SS'y / rar / dd2 / sztuk5.
 11. To niech będzie bez "*" czyli Pejdz. jak można
 12. Obecny Nick: SImley. Nowy Nick: Pejdz. Powód zmiany nicku: To mój pierwszy nick jaki mialem w cs a tamten mi sie znudzil i jest zbyt pospolity. Link do 5 Reklam(obowiązkowe): 1. http://cs-grom.pl/topic/15841-cs-staraszkolapl-zapraszamy/ 2. http://cs-joke.pl/reklama-f17/temat14763.html 3. http://cs-szambo.pl/viewtopic.php?p=183221#183221 4. http://cs-skillzone.pl/watek-watek-steam-non-steam-cs-staraszkola-pl-zapraszamy-pejdz---11460 5. http://killstreak.eu/index.php?/topic/26886-cs-staraszkolapl-zapraszamy-pejdz/ @edit(12.05.2014/21:09) : Nick poprawiony bez *
 13. Pejdz.

  _OLO_

  Na TAK. Na serwerze ogarniasz admina i zanim ktos zdązy ogarnac ze ktos odpalony to juz go zdazysz zbanowac :> Poradzisz sobie z tą posadą a w UBT jest tylko 5 osób.
 14. Naaa TAAK Czesto na serwie, ogrania, wiek, spoko i reszta byla wymieniona ;DD

×
×
 • Create New...