Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
KiLLeR

Skarga na _ALEKSANDRA_

Recommended Posts

Mój Nick w grze: MoTyW 4 fun

Nick Admina/Gracza: _ALEKSANDRA_

IP oskarżonej osoby: 83.25.173.158

Steam ID oskarżonej osoby: STEAM_0:0:41388294

Data,godzina, mapa zdarzenia: Przed chwilą, mapa: de_westwood_new_style

Opis Sytuacji: Więc zacznijmy od tego, że piszę skargę w imieniu brata, na swoim koncie, żeby nie robić MK (Multi-Konta). Dostał bana za to, że pisał na [email protected], żeby sprawdzić grac za, bo wydawał się podejrzany to ona/on zbanował/a go z powodem: Spam na [email protected] w dodatku administracja lepiej wie, co ma robic

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: Niestety nie mam.

O co prosisz: O ukaranie admina, bo to przesada.

Dostał bana za to, że pisał na [email protected], żeby sprawdzić grac za, bo wydawał się podejrzany to ona/on zbanował/a go z powodem: Spam na [email protected] w dodatku administracja lepiej wie, co ma robic.

Owszem, za pierwszym razem napisał, żeby sprawdzić gracza więc to zrobiłem, wyszło na to, że gracz jest czysty.

Za 15 razem, gdy już truł tyłek, o to, żebyśmy go MUSIELI zbanować, bo gra/grał na aimie nadałem bana za spam, to tyle. Następnym razem proszę o nie spamowanie po 1000 miliona razy [email protected]/ zwykłgo say`u bo to psuje atmosferę, gdy jeden gracz pisze 15x to samo, "Zbanuj TEGO za Aima bo grał" w tedy powstaje kłótnia między nimi i psuje się nastrój gry :<. CnK również grał w tym momencie, może potwierdzić jak wyglądało [email protected] :)

Jeśli admin stwierdził że nie ma sensu nadawać bana graczowi niby " odpalonemu "

żadnego bana nie dawał bo gracz po prostu wydawał mu się czysty!

To że " Twój brat pisze na [email protected] " nie znaczy że tamten gracz był odpalony.

Spamował więc został ukarany, do zamknięcia.

Przypominam :

"Admin ma zawsze racje! "

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...