Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Marchewa xd

Admin - Marchewa xd

Polecane posty

Imię: Mateusz

Nick: Marchewa xd

Ile masz lat: 17

Ile grasz w cs`a: jakies 5 lat ;))

Byłeś już administratorem serwera?: Tak ( Np u was na FFA )

Znajomość amxx w skali od 1do 10: 7/10

Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu): Tak mam steam

Posiadasz działający mikrofon: Tak

Płacisz SMS/ przelewem/reklamami: Sms od soboty ;))

Dlaczego ty?: Ponieważ chcę pomóc w rozwoju servera jak i w tym żeby nie było odpalonych graczy na WM gram często z kolegami i jest ich sporo .

Kontakt GG/Steam lub inny kontakt: Steam Maajsteer ; D , Skype podam na PW , GG 17621056

Zapoznałem się z Wymogami i regulaminem servera i będę aktywnie uczestniczył w jego rozwoju

Marchewa xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na NIE:

- Gt tylko 8h

- Mała aktywność na forum

- Konto po admina

- Mimo iż gram dopiero drugi dzień, spotkałem się z sytuacją, gdzie Ty i twoi koledzy rzucaliście obelgi w moje strony, że używam czitów :D (tak jak większość graczy WM).

- Niekompletne podanie, nie podąłeś linku do Steam

- Chcesz być adminem ponieważ zaprosiłeś 5 kolegów ;d?, a to nie powinno wynikać z chęci pomocy serverowi, oraz ogarniane go itp?

+ Wiek

+ Znajomość AMX

+ Byłeś adminem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-GT

-Aktywność na forum

-Podanie nie przekonuje, nie wysiliłeś się

-

Dlaczego ty?: Ponieważ zaprosiłem 5 kolegów ( JAGIELLONIA BIAŁYSTOK , sierzant jonkala , niechce cie tylko go 13 topka , skan ? nie moj , i jeszcze jeden i często jak gram to grają odpaleni gracze więc chcę zawitać w wasze progi Administracji )
Śmieszne, chcesz być adminem bo zaprosiłeś 5 kolegów ? A ja myślałem że adminem chce się być po to by był porządek itp .. Ale widać niektórzy uważają inaczej.

Na NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielki buntownik, więc jakby miał adma to byłoby pewnie wiele skarg. Mała aktywność na forum i na serwerze. Nie chciałbym aby ktoś bez ogarnięcia kulturowego był adminem na serwerze, który jest blisko mojego serca. Jestem na NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielki buntownik, więc jakby miał adma to byłoby pewnie wiele skarg. Mała aktywność na forum i na serwerze. Nie chciałbym aby ktoś bez ogarnięcia kulturowego był adminem na serwerze, który jest blisko mojego serca. Jestem na NIE.

tez jestem tego samego zdania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...