Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Colin ;P

Nowy Ub Team.

Polecane posty

Imię Wiktor

Nick: Colin ;P

Wiek: 14 ( w tym roku juz 15 )

Byłeś już w UnBan Team?: Tak. Miałem również tu Ub Team i nie było skarg ;)

Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom: w sumie to cały dzień . Bo jak nie gram w cs`a to siedzę na necie więc również na forum. Ale do domu przyjeżdżam o 16 przeważnie. To można liczyć tak od 16.30-01.00 na mnie ;)

Kilka zdań o sobie:]Mam na imię Wiktor i chodzę do drugiej gimnazjum . Lubię grać w piłkę nożną lecz ostatnio sprawia mi to trudność z powodu kolan. Lubię również pomagać nie tylko w internecie ale na ogół ludziom . Jestem spokojnym człowiekiem lecz jak każdy się czasami denerwuje . Chyba tyle wystarczy ;)

Przemo. Straciłem je bo bloody napisał verce, ze jestem na innej sieci (co było nie prawdą) i nie wbiłem na kompa więc i na forum chyba dzień lub dwa. To zabrała mi wszystkie rangi. Jak nie potrafiła mi na gg wytłumaczyć czemu to się zdenerwowałem i ją wyzwałem tu . Dlatego straciłem te rangi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah ciekawe kto da na nie :D Ja jestem na TAK, mimo wieku miałeś szanse być UBTeam i dobrze się sprawowałeś (tak słyszałem xd). No i do tego te posty :)

Jak najbardziej jestem ZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE czemu ??

- Zerowa aktywność

- Właśnie byłeś tu UBT i nie wiem chyba czy modem to czemu dalej nim nie jesteś ;)

Jak odpowiesz mi na to pytanie z powagą w swoim podaniu to dam ci tak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, spełnia wymagania z wyjątkiem wieku, ale skoro był już w UB Team to najwidoczniej nie jest to przeszkodą jeśli dobrze wykonuje swoje obowiązki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...