Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Colin ;P

User
 • Content Count

  363
 • Joined

 • Last visited

About Colin ;P

 • Rank
  Silver Elite

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pisałem, że ona to nie jedyny powód.. Dam wam jeszcze taki, że na sam start H@ skłamał, np. w sprawie wieku co już źle świadczy o całej sieci wg mnie.. Kto wie z czym jeszcze kłamie .
 2. cZ!Te_rRr3k, bo myślałem, że już nie wchodzisz . Pozdrowienia dla Cziterka tej lamy ! . Ta dziewczyna to nie jest jedyny powód . Mam ich parę, które zostawię dla siebie..
 3. Mój steam : szalony_dzieciol smerfetka.. ja czekałem aż skończysz Ty jechałaś dalej .
 4. Hm. Więc tak .. Dzięki jakieś smerfetce idę sobie stąd bo jak mam być z kimś takim na sieci to nie dziękuje. Dzieciak nie wie co to "żart" . Nie wie też co to oszustwo, i że nie można NIGDY oszukiwać . W dodatku nie potrafi się ogarnąć i wyzywa na Sb i każdy to widzi . Nie ma co tu dalej siedzieć z dziećmi . Jeśli ktoś coś będzie ode mnie chciał niech piszę na steam lub gg to podam mu nazwę strony (ogarniętej) na której jestem lub będę mu pomagał na steam . Pozdrawiam : Blacka TakiWlasnieJestem MENTOSIKA Tamera Rushera seta (nie chce mi sie tyle e i t pisac ) Gotusia I ludzi z WM Narka !
 5. Hm. Więc tak .. Dzięki jakieś smerfetce idę sobie stąd bo jak mam być z kimś takim na sieci to nie dziękuje. Dzieciak nie wie co to "żart" . Nie wie też co to oszustwo, i że nie można NIGDY oszukiwać . W dodatku nie potrafi się ogarnąć i wyzywa na Sb i każdy to widzi . Nie ma co tu dalej siedzieć z dziećmi . Jeśli ktoś coś będzie ode mnie chciał niech piszę na steam lub gg to podam mu nazwę strony (ogarniętej) na której jestem lub będę mu pomagał na steam . Pozdrawiam : Blacka TakiWlasnieJestem MENTOSIKA Tamera Rushera seta (nie chce mi sie tyle e i t pisac ) Gotusia I ludzi z WM Narka !
 6. Przykro mi ale moja nieobecność się trochę przedłuży. Teraz nie ze względu na oceny bo to mam prawie . No oceny poprawię do czwartku i będzie dobrze.. Ale moja przyjaciółka ma poważną bulimie i muszę jej pomóc wyjść z tego . Zrozumcie mnie prosze. A nie będę bo teraz będę w szpitalu u niej przebywał i właśnie jak najwięcej czasu z nią .
 7. Witam . Pewnie widzicie, że od 2 dni moja aktywność jest znikoma w sumie to zerowa .. Dlaczego ? Bo muszę się teraz uczyć i poprawić oceny z zeszłego półrocza (mam mało czasu na to inaczej komis ;c) . Więc zrozumcie mnie .. Postaram się poprawić je jak najszybciej ale przez ten czas pewnie nie będę wbijał na forum. To, że jestem na steam w grze się nie kierujcie . Dlaczego ? Bo mam starszego brata, który również używa to konto bo to on jest "głównym właścicielem" .
 8. 4 ? ja tam widzę 3 ss`y . Niech dobrze poszuka resztę ss`ów .
 9. Sory nie to to samo co PRZEMO .
 10. Dobre w tym tylko to, że sa dla mnie pozdrowienia . Dupa, że odchodzisz ale jak już chcesz to twój wybór jest nic na siłę
 11. Colin ;P

  u ban

  SS`y są normalne .. UB.
 12. Colin ;P

  UB CineQ

  Jeśli jestem taki czysty wstaw ss`y i zrób nowy temat z wzorem... _zamek

×
×
 • Create New...