Jump to content
--:--
Cs-StaraSzkola.pl Sieć serwerów multiplayer

Recommended Posts

Więc tak . 

Rezygnuję z wszystkich przywilejów jakie dotychczas osiągnąłem , będę grał nadal lecz jako normalny gracz nie chce już [email protected] , moderatora , itp... 

Dlaczego ? Bo kurr nie mam sił się wiecznie o coś prosić , [email protected] nie mają wgl czasu gdy o coś proszę to potem , potem . Tak to właśnie wygląda dlatego nie będę się męczył bo nie mam na to siły będę sobie grał i tyle ale nie chce już rang itp...

Witam

Zna mnie tylko Break znamy sie już dobre kkilka lat

Jego decyzję w 100 % rozumiem bo sam nieraz byłem w takiej sytuacji jak on jest teraz

Tak to juz jest że niestety "szefostwo" ma gdzieś to że ktoś się stara że dzieki jego zaangażowaniu i pracy włożonej w forum i serwery to wszystko się rozwija, to jest swego rodzaju i nie boje się tego powiedzieć taki brak szacunku dla takiej osoby założe się ( a jak się mylę to przepraszam) że Szymek robi to wszystko za freeko więc tym bardziej powinni to uszanowac i to co on chce to mu umożliwić nic nie stracą a mogą zyskac prestiż sieci 

Ogarnąłes reset ranku na dd2, który zostałby zrobiony za miesiąc lub dwa ewentualnie wcale.

Ogarniałes forum a teraz?

Ehh, powodzenia w dalszej grze na tej sieci.

Szkoda.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...