Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
(outsider}

złodziej nieśmiertelnikow

Recommended Posts

uwaga 20.07.2015 w godzinach 16-17 koleś o nicku gixter wyczyścił połowie graczy z servera nieśmiertelniki dostał bana od Browara ale niesmiertelniki pewnie przepadną pytanie tylko jak to zrobil bo na czacie lecialo tylko gracz XXXX przekazał XXX nieśmiertelników użytkownikowi Gixter :d

a co do coda, to sprawa jest taka, ze wbije dany poziom i dodaje punkty np "doswiadczenie" a jak juz wyjde i wejde na nowo to poziom jest a punkty ktore dodalem nie ma 

Chciałem POGRATULOWAĆ pomysłu wprowadzenia opcji dawania nieśmiertelników, jest naprawdę bardzo potrzebna... :/ Jak dla mnie pomysł bez sensu, bo jak widać po postach złodzieje grasują. Wiadomo to tylko gra, ale ja gram tak, że co 500ns przerzucam sobie poziom na różne klasy, żeby pograć sobie kim mam ochotę. Widzę trzy opcje:
1. Usunięcie tej komendy.
2. Wprowadzenie hasła na nick.
3. Usunięcie nieśmiertelników.

Edited by M.S.S.M.

Drodzy użytkownicy , po obgadaniu sprawy z [email protected] doszliśmy do wniosku że obecnie należy wkupić vip jest to koszt 3 zł , a dużo pomaga podczas gry . Wprowadzimy także limit dziennej sumy przekazywania nieśmiertelników z jednego konta na drugie .

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...