Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Break.

Break.tm v2

Polecane posty

Nick: Break.TM
Ilość ostrzeżeń:3 
Link do pluginu / paczki / reklam: Zostało zapłacone poprzez tak jakby przelew na rzecz blackdead .  Wszelkie informacje u niego , proszę o szybkie ściągnięcie warnów . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze szanowny kolego poczytaj dobrze , tak jakby przelew nie oznacza że wykonałem przelew ,  zapłaciłem w inny sposób który jest prawie jak przelew . Gdybym zrobił przelew napisał bym że zrobiłem przelew logiczne prawda ? Po drugie jesteś tylko ale to tylko Moderatorem więc nie mam obowiązku pokazywania Ci dowodów w postaci pdf ! Ponieważ były by tam moje dane jak i Piotrka . Po trzecie jasno napisałem że potwierdzić to może sam BlackDead więc napisz do niego :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To niech Black Ci ściągnie tego warna, proste i logiczne, nie wiem po co ta cała burda. 

​Piszę do niego cały czas ale on albo nie ma czasu albo go nie ma , dlatego założyłem temat bo myślałem że go odczyta i je ściągnie , zaraz do niego napiszę  by napisał mi na steam lub gdzieś że zostało zapłacone i wtedy zrobię ss . 

Ps. Załatwiałem to na TS dlatego też nie mam screnów z rozmowy kiedy dochodziło do transakcji . 

 

Więc tak , po rozmowie z Piotrkiem wyszło na to że po prostu jest bug który na profilu nie kasuje liczby ostrzeżeń Piotrek nie wie dla czego ,ale tak naprawdę ich nie mam , a ilość ostrzeżeń Administraotr musi sam ustawić na 0 czy tam 1 . Więc można zamknąć warny zostały zdjęte .

Edytowane przez Break.™

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...